www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 99 dagen geleden)
Bedrijf:

Bedrijven ontkennen het mislukken van IT-projecten

onderzoek wijst uit dat meeste bedrijven de oorzaken niet achterhalen

8 oktober 2003 – Uit een onderzoek onder 450 bedrijven in acht Europese landen is gebleken dat meer dan 75 procent geen richtlijnen heeft om de oorzaken van het mislukken van een IT-project te achterhalen.

Van de 450 onderzochte bedrijven in de Benelux, Polen, Duitsland, Frankrijk, Engeland en Hongarije zei slechts 18 procent alle projecten op tijd en binnen het budget afgerond te hebben. Daarnaast gaf 80 procent van de ondervraagden aan dat één op de tien projecten helemaal wordt gestaakt. Andere belangrijke conclusies uit het onderzoek waren dat meer dan 60 procent van de bedrijven geen standaard ontwikkelproces hanteert en dat bij de helft van de ondervraagden het ontwikkelproces niet werkt zoals zij zouden willen.

De belangrijkste oorzaken van het mislukken van projecten bleken het slecht definiëren van doelstellingen bij de start van een project te zijn, alsmede het niet snel kunnen inspelen op veranderende eisen tijdens de looptijd van het project.

Het betreffende onderzoek werd uitgevoerd onder IT-directeuren, projectmanagers en ontwikkelaars die één van de seminars over application lifecycle management (ALM) bijwoonden. Deze seminars werden de afgelopen maanden in verschillende Europese steden door Borland georganiseerd.

"Het is duidelijk dat slechte definiëring van ‘requirements’ en de problemen bij het tussentijds bijstellen hiervan, de belangrijkste oorzaken zijn van het mislukken van vele projecten. Dit is een direct gevolg van het feit dat de meeste bedrijven geen standaard ontwikkelproces hanteren. Om de kans van slagen te maximaliseren zouden bedrijven een geïntegreerde omgeving moeten gebruiken die het beheer van de gehele ontwikkelcyclus omvat en de communicatie tussen analist, ontwikkelaar en klant verbetert. Voorkomen is immers altijd beter dan genezen", zei Mika Alapiessa, regionaal directeur bij Borland.

"Helaas is het meer regel dan uitzondering dat projecten niet op tijd worden afgerond of dat het budget wordt overschreden. De overgrote meerderheid van de IT-afdelingen heeft geen procedure om na te gaan waarom een project is mislukt, zodat ze niet van hun fouten leren. Eigenlijk heeft een groot deel van de bedrijven last van collectieve ontkenning. Door het ontwikkelproces eens goed onder de loep te nemen, zouden veel problemen kunnen worden opgelost", voegde Alapiessa toe.


Verstreken tijd: 23 jaar en 99 dagen
Borland contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl