www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 102 dagen geleden)
Bedrijf:

Markt kiest voor Zorg & ICT 2004; 4 en 5 maart Jaarbeurs Utrecht

Er is grote belangstelling voor deelname aan Zorg & ICT 2004. Na een succesvol debuut eerder dit jaar als side-event van de vakbeurs Medica hebben Jaarbeurs Exhibitions & Media en Elsevier Gezondheidszorg besloten van Zorg & ICT een jaarlijks vakevenement te maken. De eerst komende editie is gepland op 4 en 5 maart in Jaarbeurs Utrecht. De organisatoren voorzien de komende jaren een verdere groei in ICT-toepassingen en -diensten voor de zorgsector. De voorinschrijving is inmiddels afgesloten met 47 reserveringen. Zorg & ICT richt zich op bereik van een dwarsdoorsnede van professionals in de zorgsector. De eerste editie trok ruim drieduizend vakbezoekers.

Organisator Jaarbeurs Exhibitions & Media rekent op tachtig exposanten. Het evenement wordt omlijst met seminars en themapresentaties voor specifieke functiegroepen en taakgebieden uit de zorgsector. Zo zal de NVTG/VZI (vereniging voor technisch facilitair managers in de zorg) i.s.m. de VI&G (vereniging informatica en gezondheidszorg) een congres organiseren voor facilitair en IT managers uit de zorg. Richt de vereniging HEAD zich met een seminar specifiek op economisch en administratieve professionals uit de zorg en tekent Elsevier Gezondheidszorg (Zorgvisie en ICTzorg) voor een congres voor het algemene management van zorginstellingen.

Nieuw is de samenwerking met het Health Management Forum en EPN (platform voor de informatiesamenleving), die als Telemedicin Platform een paviljoen zullen inrichten met Telemedicine en E-Health voorbeeldprojecten. Verder werken partner Elsevier Gezondheidszorg en het NICTIZ (Nationaal ICT Instituut in de Zorg) aan de realisatie van een ICT Award voor de zorg waarvan de uitreiking (of onderdelen daarvan) vooralsnog gepland staat tijdens Zorg & ICT 2004 

Zorg & ICT treedt daarmee in de voetsporen van de succesvolle beurs Overheid & ICT, die afgelopen april zijn tweede lustrum vierde. Beide evenementen richten zich met toegesneden ICT oplossingen op specifieke markten. Andere ICT-beurzen van Jaarbeurs Exhibitions & Media zijn: Infoscecurity Nederland en Belgë, Storage Expo, My Office, de Telecommerce Dagen en het Nationaal ICT Evenement.

Informatie over deelname aan Zorg & ICT is verkrijgbaar bij: Jaarbeurs Exhibitions & Media, projectteam Zorg & ICT, tel 030 295 2829.


Verstreken tijd: 23 jaar en 102 dagen
VNU Exhibition.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl