www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 39 dagen geleden)
Bedrijf:

HP introduceert de vp6100 serie projectoren

Digitale projectoren voor het MKB, het onderwijs en de thuisbioscoop

AMSTELVEEN, 17 juni 2003 – HP introduceert de HP digitale projector vp6100 serie, ontworpen voor de projectie van data en video op kantoor, in klaslokalen, kleine conferentiezalen en thuis. De vp6100 projectoren bieden een uitstekende beeldkwaliteit voor een betaalbare prijs.

De HP vp6100 serie maakt gebruik van de geavanceerde DLP-technologie van Texas Instruments voor een helder en scherp beeld en een constante beeldkwaliteit tijdens de gehele levensduur van de projector. De DLP-technologie maakt het mogelijk dat er meer licht door de lens gaat, waardoor ten opzichte van traditionele projectoren de helderheid met 30 procent wordt verhoogd en de contrastverhouding wordt verdubbeld.

De HP digitale projector vp6100 serie bestaat uit twee modellen, de vp6120 met een helderheid van 2000 lumen en de vp6110 met een helderheid van 1500 lumen. De projectoren hebben een compacte, stevige behuizing en zijn eenvoudig te installeren.

Specificaties:
DLP-technologie, projectie-afstand: 1,5m tot 8m
vp6110: 1500 lumen, 800 x 600 SVGA resolutie, grootte geprojecteerd beeld: 0,74 tot 4,76m (diagonaal)
vp6120: 2000 lumen, 1024 x 768 XGA resolutie, grootte geprojecteerd beeld: 0,95 tot 6,09m (diagonaal) Gewicht 3 kg, afmetingen 308 x 238 x 95mm, intuitief ‘onscreen display’ en menu, geavanceerde AV-mogelijkheden met zes videoaansluitingen, elk met eigen audio, Kensington-slot voor het afsluiten van de projector wanneer deze niet wordt gebruikt, geschikt voor montage op een tafel of aan het plafond Robuust ontwerp met een magnesium behuizing, lange levensduur van de lamp: tot 3000 uur in lampspaarmodus.
Zoom lens 1.2:1, geluidsniveau: tot 32dB in lampspaarmodus, stereo 3-watt speaker, digitale verticale keystone correctie, keuze uit zes talen voor de menu’s op het scherm, VGA, S-video, compositie en component (HDTV) ondersteuning.

Prijzen en beschikbaarheid
De HP digitale projector vp6100 serie is per direct leverbaar, voor de volgende advies verkoopprijzen (inclusief BTW):
HP digitale projector vp6110  €1,799
HP digitale projector vp6120  €2,499

Noot voor de redactie: beeldmateriaal is beschikbaar via www.mcsonline.nl/pers/

Over HP
HP levert wereldwijd relevante technologie van vitaal belang voor werk en privé. Het aanbod van HP omvat IT infrastructuur, global services, personal computing en access devices en imaging en printing oplossingen. De laatste vier kwartalen behaalde HP wereldwijd een omzet van $ 70,4 miljard. Meer informatie over HP is te vinden op www.hp.nl.

Contactpersonen voor
de redactie:

Jos Baltes
030 283 32 37

of
MCS, Perlita Fränkel
023 562 82 08 


Verstreken tijd: 23 jaar en 39 dagen
Hewlett Packar.. contact  

+31 20 721 1111
www.hpe.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR