ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 39 dagen geleden)

ONEday-conferentie Sun Microsystems trekt 1600 bezoekers

CEO McNealy: "Java nu vrijwel overal aanwezig."

Amersfoort, 18 juni 2003 - De ONEday-conferentie 2003, die Sun Microsystems deze week organiseerde in de voormalige Van Nelle Fabriek in Rotterdam, trok ruim 1600 bezoekers. Het hoge aantal bezoekers gold zowel voor de ONEday-conferentie zelf, alsook voor de gelijktijdig georganiseerde Developers Day. Dit laatste evenement was goed voor ruim 600 Nederlandse Java-ontwikkelaars.

Tijdens zijn keynote-presentatie ging Scott McNealy, CEO van Sun Microsystems, in op de groeiende acceptatie van standaardisatie, Open Source en kant-en-klaar werkende oplossingen: "De huidige economische fluctuaties maken het essentieel dat bedrijven vooral snel en flexibel op ontwikkelingen kunnen inspelen. Dan is het zaak om te beschikken over een open, gestandaardiseerde omgeving. Een omgeving die kant-en-klaar werkend wordt opgeleverd. Het is volstrekt ondenkbaar dat je een auto aanschaft in losse onderdelen, die je vervolgens in je eigen garage assembleert. Toch gebeurt dat bij ICT-oplossingen nog steeds. Wij geloven dat er steeds vaker gekozen zal worden voor standaardomgevingen. Zo wordt Java nu standaard meegeleverd op elke pc van HP en Dell, en op vrijwel elke mobiele telefoon. Het is die universele beschikbaarheid, die de kosten helpt verlagen."

McNealy gaf verder aan een fervent voorstander te blijven van de Open Source-benadering, mits bedrijven goed in de gaten houden van welke leverancier de software uiteindelijk komt. "De aanklacht van SCO tegen IBM is niet goed voor de groei en ontwikkeling van Open Source. Tegelijkertijd is het wel zo dat Intellectual Property gerespecteerd moet blijven. Sun heeft zich jaren geleden al verzekerd van álle gebruiksrechten op UNIX, in een veel verdergaande overeenkomst dan IBM. Dit betekent dat Solaris-gebruikers absoluut geen enkel probleem hebben. Voor AIX-gebruikers ligt dat iets anders."

Naast de keynotes van Scott McNealy, Roel Pieper en Rolf Jensen konden de bezoekers ook een keuze maken uit ruim 40 andere presentaties, variërend van commercieel-strategisch tot en met technisch-praktisch. Daarnaast werd er intensief gebruikgemaakt van de partnermarkt. Hier konden de bezoekers kennisnemen van de Sun-gerelateerde oplossingen van partners als Atos Origin, Getronics, Accenture, Oracle, SAP, Centric, Cap Gemini Ernst & Young en PQR.

De presentaties van de ONEday-conferentie 2003 zijn vanaf 20 juni 2003 beschikbaar via: www.sun.nl/oneday

--------------------

Foto's van ONEday en de diverse sprekers zijn beschikbaar via sun@whizpr.nl

Over Sun Microsystems
Vanaf de oprichting van het bedrijf in 1982 heeft de visie van Sun Microsystems, Inc. (Nasdaq:  SUNW) - The Network Is The Computer - ervoor gezorgd dat het bedrijf zich kon ontwikkelen tot marktleider op het gebied van de krachtige hardware, software en services die het internet mogelijk maken. Sun is aanwezig in meer dan 100 landen en op het World Wide Web: http://sun.com.

Voor meer informatie:
Sun Microsystems
Guus Vossenaar
Tel.: 033 - 45 15 000
E-mail: gustaaf.vossenaar@sun.com

Whizpr
Martinique Walraven
Tel.: 0317 - 410 483
E-mail: sun@whizpr.nl 


Verstreken tijd: 23 jaar en 39 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu