www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 64 dagen geleden)
Bedrijf:

MKB SecurityScan helpt kleinere bedrijven bij Internetbeveiliging

In samenwerking met Innovatienetwerk Syntens te Venlo heeft Njama - onderdeel van de Stepco Group -  een SecurityScan voor het midden- en kleinbedrijf ontwikkeld. Met deze scan wordt de beveiliging van aan Internet gekoppelde systemen gemeten, geëvalueerd en gerapporteerd. Uitgebreid onderzoek doen naar bedrijfssystemen die aan Internet gekoppeld zijn, gebeurt al langer. De SecurityScan van Njama is de eerste methodiek toegespitst op het MKB.

Systeembeveiliging 
De scan kan inzicht verschaffen omtrent de risico’s die bedrijven lopen bij elektronische communicatie, want kwaadwillende gebruikers zijn met de juiste kennis en ervaring in staat elektronische mails te lezen en Internetservers te kraken. Het is zelfs mogelijk hele netwerken onbereikbaar te maken door vitale componenten uit te schakelen. Om nog niet eens over de risico’s van virussen, spyware/adware en zogenoemde “trojan horse” applicaties te spreken. In het algemeen ontstaan deze risico’s doordat verbindingen niet specifiek beveiligd zijn tegen dergelijke inbraken of omdat systemen niet goed geconfigureerd zijn en bugs bevatten. Zodra men meer inzage heeft in de potentiële risico’s is het mogelijk deze tot een minimum te beperken.

Nederland Gaat Digitaal (NGD)
Syntens, Innovatienetwerk voor ondernemers, stimuleert en begeleidt ondernemers in het MKB via tal van projecten bij innovatie in de meest brede zin van het woord. Hierbij gaat het om vernieuwing van producten, processen, markten of een combinatie hiervan. Veel activiteiten van Syntens vinden plaats via projecten. Eén daarvan is Nederland gaat Digitaal, gericht op de stimulering van de toepassing van Internet en elektronisch zakendoen. Nederland Gaat Digitaal biedt ondernemers vrijwel kosteloos workshops en bedrijfsadvies. Onder voorwaarden vergoedt Syntens ook 100% de kosten van voornoemde SecurityScan.

Noot voor de redactie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Njama/Stepco Group
De heer Ton Bongers
Telefoon 0475- 567 567

Innovatienetwerk Syntens Venlo
De heer Wim Heldens
Telefoon 077 – 3 54 64 74

De Stepco Group:
De Stepco Group® www.stepco-group.com is een toonaangevende dienstverlener op het gebied van infrastructurele- en facilitaire ICT services. Met zes werkmaatschappijen en meer dan negentig medewerkers stelt de Stepco Group® haar gecertificeerde diensten 24 uur per dag aan de zakelijke markt ter beschikking.


Verstreken tijd: 23 jaar en 64 dagen
Stepco BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR