www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 88 dagen geleden)

Qurius brengt communicatieactiviteiten onder bij Lammers van Toorenburg Benelux PR

Zaltbommel, 3 februari 2003 - Qurius, één van de grootste Navision Solution Centers en vooraanstaand leverancier van Microsoft Business Solutions Navision (MBS Navision), heeft haar communicatiebelangen voor Nederland ondergebracht bij Lammers van Toorenburg Benelux PR.

Qurius richt zich op middelgrote bedrijven en divisies, zowel nationaal als internationaal. Dit betekent in de praktijk dat het bedrijf zowel korte, kleinere projecten als de meer ingewikkelde, grote projecten met compacte, goed getrainde projectteams aanpakt en binnen tijd en budget tot het gewenste resultaat leidt. Het bedrijf loopt voorop als het gaat om de toepassing van moderne concepten en technologieën. De heldere branchefocus binnen elk van de drie businessunits vraagt om een juiste balans tussen branche-, proces- en productkennis. Door een mix van branchekennis en ervaring met diverse softwarepakketten beheerst Qurius deze balans en bedient ze haar klanten met de juiste oplossing.

"Onze grote kracht is de bedrijfsfilosofie 'Delen is vermenigvuldigen'. Door op alle fronten met anderen te delen - of het nou klanten, partners of collega's zijn -, is Qurius in staat om onevenredig snel successen te behalen. Door deze filosofie, gecombineerd met enthousiasme, ambitie en een zeer hoog kwaliteitsniveau, is Qurius in korte tijd doorgedrongen tot de toonaangevende partijen in het middensegment", zo stelt Mark van Kemenade, algemeen directeur van Qurius. "Lammers van Toorenburg Benelux PR beschikt over een uitgebreide expertise en ervaring in de ICT-markt. We vertrouwen erop dat de communicatieactiviteiten niet alleen onze naamsbekendheid zullen vergroten, maar tevens onze filosofie 'Delen is vermenigvuldigen' zullen uitdragen."

###

Qurius
Qurius is één van de 'founding members' van de FAQT Group, een van de vier Global Partners van Microsoft Business Solutions Navision. Het bedrijf is sinds 1999 actief als Navision Solution Center en levert passende ICT-oplossingen voor middelgrote bedrijven en divisies, zowel nationaal als internationaal. Qurius heeft drie businessunits die zich richten op verschillende sectoren: logistieke dienstverlening, food/pharma/chemie en zakelijke dienstverlening. Naast Navision behoren ook Lotus Notes, Business Objects, Commerce Gateway, infrastructuur en hardware (onder andere IBM) tot het productenspectrum van Qurius. Hierdoor kan het bedrijf één totaaloplossing bieden voor alle bedrijfsprocessen.

Lammers van Toorenburg Benelux Public Relations
Lammers van Toorenburg Benelux PR (LVT) is een ICT-communicatieadviesbureau met 30 PR-specialisten die in de Benelux voor ruim 60 klanten werken. Het bureau ondersteunt zijn klanten vanuit een Nederlandse (Bunnik) en een Belgische (Brussel) vestiging. LVT richt haar dienstverlening op ICT-gelieerde ondernemingen die een vernieuwende en transparante PR- en communicatieaanpak wensen. Het aanbod van LVT is allesomvattend: van de ontwikkeling tot en met de uitvoering van een strategie en van idee tot en met het eindproduct. Dit complete aanbod wordt ondersteund met heldere redactionele concepten en producties van LVT Editorial Services.

Voor meer informatie:

Qurius 
Daniëlle Brekelmans 
Tel: 0418 - 683500 
E-mail:
danielle.brekelmans@qurius.nl 

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Noud Heijna
Tel: 030 - 6565070
E-mail:
noud@lvtpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 88 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl