ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 140 dagen geleden)
Bedrijf:

Marshal Software overgenomen door NetIQ

Geen wijzigingen voor resellers en gebruikers van Marshal Software

cGorinchem, 13 december 2002 – Marshal Software, leverancier van content security software, is overgenomen door het Amerikaanse NetIQ (NasDAQ:NTIQ), aanbieder van oplossingen voor systems management, security management en web-analyse. Marshal Software wordt in Nederland gedistribueerd door CRYPSYS Data Security. De overname door NetIQ heeft geen gevolgen voor resellers en gebruikers van Marshal Software. Naar verwachting is de overname voor 31 december 2002 afgerond.
 
Marnix van Meer, Marketing Manager van CRYPSYS: “Door deze overname gaan onze klanten er alleen maar op vooruit. Ook voor resellers biedt het nieuwe mogelijkheden. Het kantoor van Marshal Software in Nieuw Zeeland blijft gehandhaafd en het partner- en verkoopnetwerk van Marshal wordt geïntegreerd met het partner- en verkoopnetwerk van NetIQ.”
 
Met de acquisitie van Marshal Software voegt NetIQ content security toe aan haar uitgebreide aanbod van migratie-, beveiligings- en prestatie-managementoplossingen voor berichtenomgevingen. Geschat wordt dat 10% van de Microsoft Exchange gebruikers producten van NetIQ gebruiken. NetIQ kan vanaf nu ook e-mail-beheerders helpen bij het beheersen van spam-problemen en de controle over inkomende en uitgaande elektronische data.
 
“Marshal Software biedt een uitgebreide set oplossingen voor content-beveiliging voor zowel e-mail- als internetomgevingen. De goede naam van Marshal blijkt wel uit de vele prijzen die de software heeft gekregen en de meer dan 3.500 klanten”, aldus Tom Kemp, Senior VP van NetIQ. “Door de overname en uitbreiding van ons productaanbod kunnen we onze leidende positie op het gebied van beheersoplossingen voor e-mail- en internetomgevingen verder versterken. Ik ben er van overtuigd dat deze productuitbreiding de huidige gebruikers van onze systeem- en beveiligingsoplossingen zal aanspreken”.
 
Uit onderzoek blijkt dat spam en internet content security een steeds groter probleem worden voor organisaties en beheerders. Volgens cijfers van de Meta Group blijkt 40% van alle binnenkomende e-mail als spam te kunnen worden geclassificeerd. De markt voor e-mail content-beveiliging, in 2002 geschat op 184 miljoen US$, groeit volgens onderzoeksbureau IDC tot 2006 met 37% per jaar.

----------------------

Over Marshal Software
Marshal Software is leider op het gebied van internet content security oplossingen. Sinds 1997 levert Marshal Software softwareproducten voor de controle, het beheer en de beveiliging van elektronische data. De producten MailMarshal en WebMarshal worden in meer dan 30 landen verkocht en toegepast door meer dan 3500 gebruikers. Kantoren van Marshal Software zijn gevestigd in Atlanta, Londen, Sydney en Auckland. Meer informatie is te vinden op
www.marshalsoftware.com 
 
Over NetIQ
NetIQ, opgericht in 1995, is toonaangevend leverancier van oplossingen op het gebied van systeembeheer, beveiligingsbeheer en Web-analyse. Door de cross-platform toepassingen van NetIQ nemen bedrijfsprestaties toe en kunnen investeringen in infrastructuur en Web sneller worden terug verdiend. Naast directe verkoop, verkoopt NetIQ zijn producten via een netwerk van geautoriseerde partners en resellers. Het hoofdkantoor is gevestigd in San José, USA. Andere vestigingen bevinden zich in Houston, Raleigh, Bellevue en Portland. Meer informatie is te vinden op
www.netiq.com  
 
Over CRYPSYS Data Security B.V.
CRYPSYS Data Security B.V. is specialist op het gebied van informatiebeveiliging. Het productaanbod bestaat uit oplossingen in software en hardware, of een combinatie hiervan. Tot de belangrijkste producten waarvoor CRYPSYS de distributie verzorgt, behoren: Sophos (antivirus), Marshal Software (content security voor e-mail en web), NetScreen (firewall appliance), TripWire (integrity assessment) en SecGo (encryptiesoftware). Het bedrijf gelooft in een totaalaanpak van het informatiebeveiligingsprobleem, gekenmerkt door de elementen organisatie, discipline en producten. Hiertoe biedt CRYPSYS naast de verschillende producten ook een deskundige service- en consultancyorganisatie met diensten als data recovery, risicoanalyses, beveiligingsplannen, antivirusworkshops en bewustwordingsprogramma’s ter verbetering van de attitude op beveiligingsgebied. Meer informatie omtrent de beveiligingsoplossingen, -producten en -diensten is te vinden op de website
www.crypsys.nl 
 
Voor meer informatie
CRYPSYS Data Security
Marnix van Meer
0183 - 624444
m.vanmeer@crypsys.nl 

Whizpr
WillemijnVader
0317-410483
crypsys@whizpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 140 dagen
CRYPSYS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl