www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (90 dagen geleden)
Bedrijf:

Celebratix haalt €2,2 miljoen op bij Airbridge voor Europese overnames

Amsterdamse ticketingstartup zet in op consolidatie van versnipperde markt

Amsterdam, 24 februari 2026 – Celebratix heeft 2,2 miljoen euro groeikapitaal opgehaald bij Airbridge Equity Partners. Met de investering wil de Amsterdamse ticketingstartup de Europese markt consolideren via een gerichte overnamestrategie. Het afgelopen jaar vertienvoudigde de omzet en deed Celebratix al een overname in Nederland. Als het aan oprichters Frank Roskam en Hans-Jochem Dijk ligt, komen er in het komend jaar nog negen ticketbedrijven bij. De startup bereidt zich daarmee voor op een Series A-ronde in 2027.

Na een eerdere investeringsronde van €1,1 miljoen eind 2024 bevindt Celebratix zich naar eigen zeggen in de uitvoeringsfase. Het bedrijf telt inmiddels 29 medewerkers en opereert vanuit een nieuw kantoor aan het Leidseplein. De focus ligt op het overnemen van kleinere ticketbedrijven met een sterke positie in hun regio en het overzetten van hun klanten naar een centraal platform. “We bouwen bewust stap voor stap aan één Europees ticketplatform dat kan concurreren met de grote spelers,” zegt Roskam. “Dat doen we door gericht sterke, lokale partijen over te nemen.”

Gefragmenteerde markt
De Europese ticketingmarkt bestaat uit een groot aantal lokale spelers. Volgens Celebratix gaat het om circa 300 bedrijven die vaak al jaren actief zijn in hun regio. Zij hebben een vaste groep klanten, maar beperkte mogelijkheden om verder door te groeien. “Veel lokale ticketbedrijven hebben hun maximale omvang bereikt,” zegt Roskam. “Wij nemen deze bedrijven over en zetten hun klanten over op ons platform. Daarmee krijgen organisatoren één systeem voor verkoop, toegangscontrole en doorverkoop, maar dan met minder handmatig werk en meer data-inzichten."

Sterke groei
In 2025 vertienvoudigde de omzet van Celebratix. Die snelle groei is voor Airbridge een belangrijke reden om in te stappen en in deze aanpak een duidelijke consolidatiekans te zien. “Celebratix combineert sterke groei met een heldere overnamestrategie,” zegt Rick van Boekel, Co-founder en Managing Partner bij Airbridge Equity Partners. “Het bedrijf bedient inmiddels honderden locaties en organisatoren in zeven Europese landen. Daarmee heeft Celebratix in korte tijd een stevige positie opgebouwd in de Benelux en zijn aanwezigheid vergroot in Duitsland, Zweden, het Verenigd Koninkrijk, Spanje en Portugal. Het team laat zien dat het niet alleen snel kan groeien, maar die groei ook gestructureerd kan organiseren.”

Opmaat naar meer
In 2025 nam Celebratix Compo Tickets uit Maastricht over. De investering van Airbridge is bedoeld om dit tempo op te voeren en geldt als tussenstap richting een Series A-financieringsronde in 2027. Voor 2026 mikt Roskam op nog negen overnames in meerdere Europese landen. “We maken duidelijke afspraken met oprichters en zorgen voor een snelle overstap naar één platform,” zegt Roskam. “Met gerichte overnames in verschillende Europese landen bouwen we stap voor stap aan een leidende marktpositie,” zegt Roskam. “De Series A-ronde in 2027 is bedoeld om die verder te versterken en de basis te leggen voor uitbreiding naar de Verenigde Staten.”

### Einde persbericht ###

Over Celebratix
Celebratix is een ticketingbedrijf uit Amsterdam dat zich richt op veilige en controleerbare ticketverkoop voor organisatoren, evenementenlocaties en bezoekers. Het bedrijf telt 29 medewerkers en opereert vanuit het Leidseplein. Celebratix bedient honderden locaties in zeven Europese landen, met een sterke basis in de Benelux en een groeiende aanwezigheid in onder meer Duitsland, Zweden, het Verenigd Koninkrijk, Spanje en Portugal. Voor meer informatie: Celebratix.io


Rick van Boekel (Airbridge) en Frank Roskam (Celebratix).
Recent van Celebratix  
Celebratix haalt €2,2 miljoen op bij Airbridge voor Europese overnames

Verstreken tijd: 90 dagen
Celebratix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo MIRhosting
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103601 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17371 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR