ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (2 jaar en 35 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Stefan Op de Woerd nieuwe directeur Visma | Raet

Amersfoort – Per 1 september benoemt HR dienstverlener Visma | Raet Stefan Op de Woerd (42) als nieuwe directeur. Op de Woerd volgt hiermee Gerard Schiebroek op die sinds oktober 2020 leiding geeft aan Visma | Raet. Per 1 oktober a.s. gaat Schiebroek een nieuwe rol als directeur bekleden bij Visma Nederland Holding BV.

Op de Woerd is van oorsprong Marinier, waarna hij verscheidene commerciële functies heeft bekleed. In 2012 werd hij Managing Director van Dialog (voorheen Perflectie) dat sinds 2021 onderdeel is van Visma. In deze rol heeft Op de Woerd ruime kennis en ervaring binnen de HR-softwarebranche opgedaan. Dit zal hij in zijn nieuwe rol inzetten om de strategische koers van Visma | Raet om leidend HR-dienstverlener van Nederland te zijn en te blijven, verder vorm te geven. Samen met Willem de Ronde, Financieel Directeur, vormt Op de Woerd het dagelijks bestuur van Visma | Raet.

"Wij zijn verheugd om Stefan bij Visma | Raet te verwelkomen," aldus Øystein Moan, Chair of the Board van Visma. "Met zijn leiderschap en visie kunnen we onze ambities waarmaken. We bedanken Gerard voor zijn waardevolle bijdrage en wensen hem veel succes in zijn nieuwe rol."

Op de Woerd kijkt ernaar uit om samen met het team van Visma | Raet nóg meer waarde te creëren voor klanten en partners: "Ik zie ontzettend veel kansen om het HR-leven van medewerkers in de zorg en de overheid nog makkelijker te maken, zodat zij meer tijd hebben voor dat wat echt belangrijk is; cliënten en burgers. Ik kan dan ook niet wachten om te starten."
Recent van Youforce  
Twee derde van HR benut AI-potentie nog lang niet

Winnaars HR-Professional van het Jaar 2026 bekendgemaakt tijdens HR Impact Night

Minimumloonverdieners gaan er per 1 juli tot €31 op vooruit

Verstreken tijd: 2 jaar en 35 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Youforce contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl