www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 51 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

paraDIGMA groep neemt activiteiten myHBMcenter over

Nieuwegein – Per augustus 2023 neemt paraDIGMA groep, expert op het gebied van duurzame inzetbaarheid, de activiteiten over van opleider myHBMcenter. De rechten van de unieke ACT-meting zijn onderdeel van deze acquisitie. Door de talent- en competentiemeting te integreren in haar dienstenaanbod kan paraDIGMA groep organisaties en medewerkers nog beter ondersteunen in het creëren van een werkomgeving waar mensen het beste tot hun recht komen.

Inzicht in potentieel talent
De ACT-meting geeft op basis van stellingen en beelden veel inzicht in talenten, kwaliteiten en het potentieel van individuen als het gaat om persoonlijke ontwikkeling, maar ook van teams of complete organisaties. Het geeft antwoord op de vragen ‘Wat is er aanwezig en wat is er nodig in het verder ontwikkelen van de organisatie of het individu?’.

Rudo Vissers, oprichter en CEO van paraDIGMA groep, is binnen de eigen organisatie goed bekend met de inzet van deze tool bij collega’s die meer inzicht willen in hun potentieel: “De ACT-meting vormt een mooie uitbreiding op ons dienstenaanbod waarmee we extra toegevoegde waarde aan onze klanten en hun medewerkers bieden. Tevens past het toevoegen van de ACT-meting aan onze dienstverlening perfect in de beoogde strategie voor de komende jaren, namelijk om ons, samen met onze klanten, steeds meer te gaan richten op preventie en amplitie. Wanneer medewerkers hun talenten kennen, deze ten volle kunnen benutten, werk doen wat bij hen past en zich kunnen ontplooien, is dat niet alleen van grote waarde voor de medewerker maar ook voor de organisatie als geheel.”

Ruud van den Nieuwenhof, managing partner van myHBMcenter: “Het is een positieve ontwikkeling dat de activiteiten van myHBMcenter ondergebracht worden bij paraDIGMA groep. Dit zorgt ervoor dat het potentieel van de unieke ACT-meting op een grotere schaal benut kan worden en de impact op werkgeluk in Nederland kan worden vergroot.”

Verschuiving naar verzuimpreventie en werkgeluk
In veel organisaties gaat het overgrote deel van de inspanningen uit naar de relatief kleine groep medewerkers die afwezig is. Juist door aan de slag te gaan aan ‘de voorkant’ kan een organisatie het verschil maken. Door te focussen op de medewerkers die wél aan het werk zijn, kan een organisatie het verschil maken, kun je voorkomen dat medewerkers in verzuim terechtkomen en zorgen dat zij meer werkgeluk ervaren. Dit draagt bij aan de duurzame inzetbaarheid van de medewerkers: iets waar paraDIGMA groep in samenwerking met haar klanten zich dagelijks voor inzet.
Recent van paraDIGMA groep  
De Arbodienst lanceert De Arbodienst GO: laagdrempelige arbodienstverlening voor het MKB

Verstreken tijd: 3 jaar en 51 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
paraDIGMA groe.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Zscaler
Logo Pegasystems
Logo Reverse IT
Logo Zscaler
Logo Vertiv
Logo NTT DATA
Logo IG&H
Logo DataCore Software
Logo Proofpoint
Logo Conclusion
Logo Pegasystems
Logo Descartes
Logo Trend Micro
Logo ManpowerGroup
Logo Dynamic People
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103719 persberichten
7033 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17442 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl