www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (3 jaar en 39 dagen geleden)
Bedrijf:

ESVO Tenten Hofleverancier

Afgelopen donderdag 23 maart heeft de Commissaris van de Koning in Noord-Holland, Dhr. Arthur van Dijk het predicaat ‘Hofleverancier’ uitgereikt aan Esvo Tenten in Volendam. Samen met de burgemeester van Edam-Volendam, mevr. Lieke Sievers, werd er een schild onthuld worden tijdens een feestelijke receptie.

ESVO Tenten is tot nog toe de eerste en enige tentenmaker met dit trotse Predicaat. Deze Koninklijke onderscheiding wordt niet vaak uitgereikt. Het bedrijf moet minstens 100 jaar oud zijn, van onbesproken naam en faam in de regio, zich onderscheiden door kwaliteit, soliditeit en continuïteit en een gezonde financiële huishouding voeren.

Esvo is een kampeertentenfabriek, maar is ook gespecialiseerd in waterdichte outdoorstoffen. Het biedt een breed assortiment aan stoffen voor tenten, boten, caravans, campers, terrassen en andere toepassingen. Esvo is de online Europees marktleider in deze sector, met meer dan 100 jaar ervaring en een hoge klanttevredenheid. Esvo levert snel en voordelig door heel Europa.

Ga voor meer informatie naar https://www.esvocampingshop.com



Extra informatie, ter tekstuele uitbreiding van bovenstaande :

Van zeilmakerij tot grootste tentenfabriek
De uiterst strenge af te leggen procedure voor het Hofleverancierschap had ESVO
dusdanig goed onderbouwd, dat er - in geval van 100 werknemers - de titel ‘Koninklijke Esvo’ gegeven had kunnen worden. Dat is niet het geval, maar in Nederland zijn ongeveer vijfhonderd bedrijven, die de titel Hofleverancier mogen dragen - dus zeer zeker ook een trots predicaat.
Commissaris Van Dijk prees Esvo dat het bedrijf met vlag en wimpel door de zware screening is gekomen en dat Zijne Majesteit deze positieve beslissing heeft genomen. En burgemeester Sievers was trots dat een Volendams bedrijf nu dit Koninklijke wapen mag voeren.

Algemeen directeur Richard Schokker: “opa Evert Schokker begon in 1922 als veelzijdig zeilmaker. In de begin 60’er jaren werden de eerste kampeertenten gemaakt.

Deze vonden later hun weg naar de, toen, grootste klanten: Vroom & Dreesmann, Perry Sport, Vervat, De Waard, de ‘Broederschap’, Carl Denig, Erdman Schmidt, Randstad Tenten, Intersport et cetera. Tegenwoordig verkopen wij voornamelijk rechtstreeks aan particulieren.
Dit Hofleverancierschap is eenprachtige kroon op al het vele verrichte werk. Wij zien het predicaat hofleverancier als een mooie waardering voor het werk van3 generaties. Zonder hun inzet was dit zeker niet gelukt. Er is ontzettend veel veranderd in de 101 jaar, maar we hebben bestaansrecht omdatklanten onze tenten en produkten, onze vakbekwaamheid en onze service door al die jaren heen zijn blijven waarderen”.

Verstreken tijd: 3 jaar en 39 dagen
ESVO Campingsh.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo alpha.one
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl