www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (24 jaar en 180 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Xerox zorgt voor mooiere kleurenafbeeldingen op internet

Online archief van het werk van William Blake via Xerox-technologie verbeterd

Amstelveen, 29 oktober 2002 -- William Blake, negentiende eeuws dichter, schilder en graveur, werkte met uiterst fijne details. Studenten kunnen nu via internet op de website van het William Blake Archive (WBA) de werkwijze van Blake pixel voor pixel onderzoeken dankzij onderzoekers van Xerox (NYSE: XRX).

De samenwerking met de William Blake archieven is slechts één voorbeeld van het werk van Xerox om de interactieve toegang tot - en het bekijken van - documenten via internet te verbeteren. Xerox helpt mee een technologie te ontwikkelen waar ongetwijfeld commerciële applicaties uit voort zullen komen. Via deze technologie is een groot deel van de gedrukte documenten in de wereld via het web te ontsluiten.

Xerox brengt verschillende technologieën samen waardoor samengestelde documenten via internet zijn te bekijken en bewerken. Samengestelde documenten bevatten een mix van content en plaatjes, zoals tekst, tekeningen en foto's. Xerox combineert de Mixed Raster Content (MRC) en de nieuwe JPEG 2000-compressie standaards binnen het JPM-bestandsformaat (JPEG 2000 Multilayer).

De technologie is omschreven in de publicatie ŒDocument Imaging on the Web with MRC and JPEG 2000¹, dat is gepresenteerd op de Electronic Imaging & Visual Arts (EVA) conferentie aan de Harvard universiteit. Daarin wordt onder andere omschreven hoe WBA-onderzoekers deze technologie gebruiken om gecomprimeerde bestanden te maken van de beroemde kleuren-gravures van Blake.

De meeste afbeeldingen op internet zijn tegenwoordig samengestelde documenten die zowel foto's, grafieken en tekeningen als tekst bevatten. Elk onderdeel vraagt om een eigen kwaliteitsaanpak. Door de combinatie van MRC en JPEG 2000 in het JPM-formaat zijn samengestelde documenten te comprimeren, terwijl toch de kwaliteit behouden blijft van zowel tekst als plaatjes. Via het MRC multilayer imaging model worden de diverse soorten inhoud uit elkaar gehaald tot verschillende lagen. Vervolgens worden de kleurenlagen gecomprimeerd via JPEG 2000. Tezamen zorgt dit ervoor dat het bekijken van samengestelde documenten via internet uiterst plezierig wordt.

Door de combinatie van MRC en JPEG 2000 kan de kijker zelf het niveau van detailllering kiezen: van lage resolutie thumbnails tot extreem hoge resoluties. Met de juiste software is interactief het resolutieniveau te kiezen dat het meest geschikt is, afhankelijk van gebruiksdoel en de beschikbare tools. Dat kan variëren van een nauwkeurige analyse van de complexe graveertechnieken van Blake tot het lezen van een zakelijk document met tekst, grafieken en illustraties.

De studenten die het werk van Blake in het WBA onderzoeken kunnen nu de aanpak van de kunstenaar bestuderen die hij toepaste voor zijn beroemde afdrukken met handgeschilderde gekleurde lagen. Met de nieuwe technologie kunnen studenten de verschillende onderdelen van de illustraties uit elkaar halen. De software simuleert het loshalen en optillen van de kleurenlagen, waardoor de onderliggende kopergravure zichtbaar wordt. Via de website www.blakearchive.org stelt het WBA gratis volledig doorzoekbare en schaalbare elektronische versies beschikbaar van alle 19 beroemde werken van Blake. Daaronder ook het meest uitgebreide werk van hem, Jerusalem, dat 100 gegraveerde en met de hand gekleurde platen omvat.

De International Standards Organisation (ISO) zal naar verwachting de nieuwe imaging technologie later dit jaar als gespecificeerde standaard uitbrengen.

Xerox Corporation, een van de grootste ontwikkelaars van toptechnologie in de wereld, heeft in 2001 zo'n miljard euro aan onderzoek en ontwikkeling besteedt. Xerox heeft  onderzoek- en technologiecentra in de Verenigde Staten, Canada en Europa. Die werken aan kleurentechnologie, computerkennis, digitale beeldvorming, werkomstandigheden, nieuwe materialen en andere disciplines die te maken hebben met de kennis van Xerox op het gebied van print- en document-management.

Recent van Xerox  
Hollandridderkerk vernieuwt productieomgeving met twee Xerox® Iridesse®-systemen

Xerox breidt geïntegreerde marktbenadering uit met breder A3-portfolio na overname Lexmark

Nieuwe wereldwijde go-to-marketstructuur moet groei en marktleiderschap van Xerox in Print versnellen

Verstreken tijd: 24 jaar en 180 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Xerox contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl