www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (4 jaar en 165 dagen geleden)
Bedrijf:

Data Tribes sluit partnership met de Genesee Academy

Amsterdam 7 december 2022 – Data Tribes, de dynamische startup uit Amsterdam, kondigt vandaag een samenwerking aan met de Genesee Academy.'s Werelds belangrijkste leverancier van Data Vault en Ensemble Logical Modeling training en certificering.

Nieuwe opleider voor de Nederlandse markt.
Ron van Braam, Product Director bij Data Tribes “Al meer dan 10 jaar begeleid ik projecten om datawarehouses en dataplatformen neer te zetten die aansluiten bij de behoefte van de klant. Hierbij worden de collega’s in de praktijk gecoacht en getraind, zodat ze uiteindelijk zelf in staat zijn om de oplossingen te bedenken en te ontwikkelen. Data Modelleren op basis van semantiek staat voor mij altijd aan de basis van de oplossing, het perfecte vertrekpunt voor het toepassen van modelleringstechnieken zoals Data Vault en Dimensioneel modelleren. Deze overeenkomst met de Genesee Academy ervaar ik als een enorme waardering en stap voorwaarts om als trainer aan de slag te gaan. Hierbij kan ik mijn kennis en ervaring delen met de mensen binnen het mooie vakgebied waarin wij werken. Met deze nieuwe partnership kunnen wij met Data Tribes, onder de vlag van Genesee Academy, trainingen aanbieden die online, in-house op locatie, op maat of via het open reguliere programma gegeven kunnen worden”.

Hans Hultgren, President, Genesee Academy: "Ik ben zeer verheugd om met Ron van Braam en zijn collega’s van Data Tribes samen te werken. Ron heeft gezien zijn lange staat van dienst binnen het data domein, enorm veel ervaring die nodig is om voorbeelden uit de praktijk te combineren met de theorie". Remco Broekmans, Vice President of International Programs vult aan: "De deskundigheid en de focus op het leveren van agile BI- en DW-oplossingen van Data Tribes staat buiten kijf. De Data Architecten van Data Tribes hebben zeer veel ervaring in het optimaal inrichten van DWH en het managen van dataplatformen. Ik ben er dan ook van overtuigd dat zij deze kennis en ervaring zullen gebruiken om de knowledge gap op het gebied van datamodellering en architectuur binnen het Nederlandse bedrijfsleven te gaan verkleinen. Een eerste stap in het nieuwe partnerschap zal zijn om vanaf het eerste kwartaal van 2023 een reeks van nieuwe cursussen te gaan starten, juist om dit doel te gaan bereiken".

Over Data Tribes
Data Tribes is een dynamische startup van Data Shapers uit Amsterdam. Het is de dagelijkse missie van het bedrijf om data impact te laten maken in de wereld. Data Tribes richt dataplatformen in en maakt het mogelijk om Analytics optimaal toe te passen. Op deze manier zijn de klanten van Data Tribes in staat om met een scherpe blik terug te kijken met Business Intelligence (KPI's, dashboards en rapportages) en te voorspellen met Data Science (Machine Learning). De consultants van Data Tribes kenmerken zich door hun ondernemendheid, nieuwsgierigheid en bevlogenheid. Voor meer informatie www.datatribes.nl

 Oprichter en Product Director Ron van Braam
Oprichter en Product Director Ron van Braam
Recent van Data Tribes  
EcoVerum, spin-off van Data Tribes, geselecteerd voor Change 100 van meest impactvolle startups wereldwijd

Verstreken tijd: 4 jaar en 165 dagen
Data Tribes contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
Logo Van Harte Aanbevolen
Logo Vertiv
Logo reichelt elektronik
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl