www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (4 jaar en 66 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Inschrijving eAwards geopend: NTT DATA zoekt meest impactvolle en innovatieve techproject van Nederland

Parels van techologieprojecten maken kans op prijzengeld tot 70.000 euro

AmsterdamNTT DATA, een wereldwijde IT- en zakelijke dienstverlener, is op zoek naar het beste ondernemersproject om Nederland te vertegenwoordigen in de internationale finale van de Global eAwards 2022. NTT DATA daagt founders en CEO’s van start-ups uit om projecten aan te dragen die bijdragen aan het verbeteren van de kwaliteit van leven, het oplossen van milieuproblemen door middel van digitale businessmodellen of het intensieve gebruik van technologie. Deze projecten zijn in de basis impactvol, innovatief, schaalbaar en duurzaam en bevinden zich in verschillende sectoren.

Geldprijzen voor beste technologieproject
De Nederlandse winnaar van de eAwards wint 10.000 euro en deelname aan het acceleration programma van NTT DATA. Dit programma omvat diverse seminars en conferenties waarbij ook investeerders uit de sector aanwezig zijn. Als kers op de taart vertegenwoordigt de Nederlandse winnaar ook ons land bij de Global eAwards. Daarin wordt uit vijftien landen in Europa en Latijns-Amerika het beste wereldwijde technologieproject gekozen. De winnaar hiervan krijgt een geldbedrag van 60.000 euro en neemt deel aan een exclusief acceleration programma van twee maanden. De jury voor dit jaar is nog niet bekend gemaakt, maar vorig jaar zaten daar experts in van bijvoorbeeld KPN, Signify, Philips en Unilever.

Daniel Fuster, CEO NTT DATA Europa & LATAM: “Over de hele wereld helpen wij organisaties transformeren door middel van advies, brancheoplossingen, bedrijfsprocesservices en IT-modernisering. Onze kennis en ervaring geven we ook graag door aan de nieuwe generatie tech-ondernemers, die iets goeds voor de wereld doen. Daarom geven wij ze via de eAwards de kans om in contact te komen met de beste specialisten en innovators uit onze markt en willen wij hen helpen te groeien. Het prijzengeld is een mooie booster, maar ook de wereldwijde aandacht en ons coachingsprogramma dragen bij aan een succesvol verloop van de business.”

Inschrijven
Nederlandse founders en CEO’s van start-ups die denken kans te hebben, kunnen zich vanaf nu inschrijven via https://eawardsnetherlands.nl.
Recent van NTT DATA  
NTT DATA lanceert multivendor agentische service voor enterprise-infrastructuur

Onderzoek NTT DATA: slechts 14% van bedrijven benut voordelen van de cloud volledig

NTT DATA lanceert NVIDIA-aangedreven enterprise AI-fabrieken om bedrijven veilige AI-adoptie en meetbare ROI te bieden

Verstreken tijd: 4 jaar en 66 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
NTT DATA contact  

+31 (0)88 964 4000
www.nttdata.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu