www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (4 jaar en 2 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Provincie Gelderland kiest voor HR software van Visma | Raet

Amersfoort - De provincie Gelderland gaat vanaf 1 januari 2023 werken met de HR software van Visma | Raet. Hiermee vervangen ze het huidige personeels- en administratiesysteem dat het einde van zijn levenscyclus heeft bereikt en niet meer door de leverancier wordt ondersteund. Dankzij de nieuwe software van Visma | Raet kan provincie Gelderland invulling geven aan haar HR-ambities en met vertrouwen de toekomst in.

Europese aanbesteding
Provincie Gelderland heeft de opdracht aan Visma | Raet gegund na een afgeronde Europese Aanbesteding op basis van ‘Best Value Procurement’ (BVP). Naast het vervangen van het e-HRM systeem, worden er in dit traject ook nieuwe mogelijkheden vanuit Visma | Raet toegevoegd. Zo worden Management Self Service en Employee Self Service ook in gebruik genomen, zodat managers en werknemers zelf meer controle hebben over hun HR-zaken.

De provincie Gelderland zal vanaf 1 januari 2023 de HR portal Youforce van Visma | Raet in gebruik nemen. Via deze portal gaat de provincie haar personeels- en salarisadministratie voeren, maar ook de doelstellingen rondom integraties, het verwezenlijken van een centraal geïntegreerd personeelsdossier en de rapportage behoeften realiseren.

“De opstart van de migratie naar de HR software is in volle gang en verloopt tot nu toe goed”, vertelt Annemiek Vlijm, projectleider provincie Gelderland. “We hebben er alle vertrouwen in dat we Youforce volgens planning en succesvol in gebruik gaan nemen. De samenwerking met Visma | Raet verloopt prettig. We zijn zeer te spreken over de professionaliteit en betrokkenheid van de werknemers. We kijken ernaar uit om via de software de mens nog meer centraal te kunnen stellen en de administratieve lasten rondom de uitvoering van de HR-processen te verlagen.”

Hendrik-Jan Vonk, Sales Director bij Visma | Raet, is erg blij met de gunning: “Na de marktverkenning begin 2021 startte het BVP-proces. Deze inkoopmethodiek gaat uit van de toegevoegde waarde die een leverancier en haar oplossing kunnen bieden. We zijn verheugd dat provincie Gelderland daarmee bij ons is uitgekomen. Bovendien ondersteunen we nu vijf van de twaalf Nederlandse provincies in hun HR-ambities en daar zijn we erg trots op!”
Recent van Youforce  
Twee derde van HR benut AI-potentie nog lang niet

Winnaars HR-Professional van het Jaar 2026 bekendgemaakt tijdens HR Impact Night

Minimumloonverdieners gaan er per 1 juli tot €31 op vooruit

Verstreken tijd: 4 jaar en 2 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Youforce contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu