www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (5 jaar en 172 dagen geleden)
Bedrijf:

Kepler Vision met Hikvision aanwezig op Zorg & ICT beurs

Amsterdam, 1 november 2020: Marktleider in vision-based human activity recognition software Kepler Vision Technologies demonstreert hoe haar oplossing de zorg voor ouderen verbetert op de Zorg & ICT beurs van 2 tot en met 4 november in de Jaarbeurs van Utrecht.

Kepler Vision toont haar computer vision-oplossing de Kepler Night Nurse in samenwerking met haar partner voor IoT- en videobeveiligingssystemen, Hikvision. Stand 1D034 is omgebouwd tot een ziekenhuiskamer. Hierin wordt getoond hoe de Kepler Night Nurse over patiënten in zorgomgevingen waakt. De software signaleert wanneer patiënten zijn gevallen of fysieke problemen hebben. Het zorgpersoneel wordt onmiddellijk gewaarschuwd als een patiënt hulp nodig heeft.

De Kepler Night Nurse is 's werelds eerste computer vision-gebaseerde valdetector met een CE-markering als medisch hulpmiddel. De software kan ook helpen bij het waken over dementerende patiënten of over bewoners van verzorgingstehuizen. Hierdoor kan het verplegend personeel hun locatie en welzijn beter controleren zonder dat er fysieke bewakingsapparatuur zoals GPS-tags nodig zijn. Door het personeel alleen te waarschuwen als er een echt een probleem is, zijn de verpleegkundigen aanzienlijk minder tijd kwijt met het reageren op de vele valse alarmen door andere, minder geavanceerde apparaten worden geproduceerd.

Dr. Harro Stokman, CEO van Kepler Vision Technologies, zegt: "We zijn erg enthousiast om zorgverleners op de Zorg ICT beurs precies te laten zien wat Kepler Vision kan doen om te waken over patiënten in zorgomgevingen, en wat we doen om de belasting van zorgpersoneel te verminderen. Het thema van dit jaar 'Keep up the change' biedt ons de perfecte gelegenheid om antwoord te geven op de vraag: Hoe moeten we technologie inzetten om de kwaliteit van de zorg te verbeteren en om overbelastzorgpersoneel te ontzien? ”

Zorg & ICT vindt plaats op 2, 3 en 4 november 2021 in de Jaarbeurs, met een scala aan exposanten en een programma van sprekers die de zorg transformeren en digitaliseren door middel van ICT-toepassingen. De stand van Kepler Vision is te vinden in de Netwerk Area, met een live demonstratie van de Kepler Night Nurse.

Op de stand 1D034 van Hikvision wordt een totaaloplossing met de Kepler Night Nurse gedemonstreerd. Een melding van de Kepler Night Nurse leidt tot een alarm in de meldkamer. Terwijl de zorgverleners worden gealarmeerd via een app op hun smartphone. De integratie met het toegangscontrolesysteem van NextXS zorgt ervoor dat in een noodsituatie alle deuren automatisch worden ontgrendeld.



Voor meer informatie neem contact op met stephanie@rosmalen-pr.com of +31637315603



Over Kepler Vision Technologies
Kepler Vision Technologies is een Nederlands bedrijf dat kunstmatige intelligentie gebruikt om 's nachts voor het welzijn van mensen te zorgen; door middel van op zicht gebaseerde software voor herkenning van menselijke activiteiten.

De missie van Kepler Vision is om het werk van verpleegkundigen in bejaardenhuizen minder stressvol en aangenamer te maken door hen toe te staan zich te concentreren op het verlenen van zorg - niet op valse alarmen na te jagen en eindeloze rapporten te schrijven.

Om dit te bereiken, analyseert de Nachtverpleegkundige-oplossing van Kepler Vision live videostreams, herkent of en wanneer cliënten zorg nodig hebben en informeert het personeel.

Kepler Vision Technologies is een spin-off bedrijf van de Universiteit van Amsterdam. Tot op heden zijn er investeringen ontvangen van onder meer UvA Ventures en het Ministerie van Economische Zaken van in totaal ruim € 3,9 miljoen.

Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in Amsterdam en heeft 15 mensen in dienst met expertise op het gebied van machine learning, computervisie en gezondheidszorg.

https://www.keplervision.eu/
Recent van Kepler Vision Technologies  
BonCode kent certificering toe aan Kepler Vision Technologies voor uitmuntende softwarekwaliteit

Kepler Vision Technologies test compatibiliteit NurseAssist met MOBOTIX p71 domecamera

Verstreken tijd: 5 jaar en 172 dagen
Kepler Vision .. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR