Meppel, 18 september 2002.- AME Research BV, gespecialiseerd in financieel ICT onderzoek, is op www.ame.nl een nieuw breed modelfonds in technologieaandelen gestart. Doel ervan is fundamenteel analytisch onderzoek te scheiden van effectentransacties en duurzaam naar nieuwe technologische doorbraken te speuren.
Het modelfonds AME FUND bestaat uit circa 50 aandelen in de sectoren informatietechnologie, communicatietechnologie, biotechnologie, nanotechnologie en energietechnologie. AME Research verwacht dat deze technologieën convergeren en dat door collaboratie en interactie in de toekomst nieuwe technologische doorbraken de markt bereiken. Zo kan moleculaire technologie in de semiconductor industrie doorbraken teweeg brengen. De beleggingsstrategie is gebaseerd op het nieuwe boek van Adriaan Meij: “Beleggen in Technologie; Praktische strategie 2003-2007”.
Het modelfonds is 10 september 2002 gestart met een theoretische inleg van euro 60 miljoen en een eerste koers van 20 euro. Het fonds is toegankelijk voor abonnees op de site van AME Research en kopers van het boek. Het draait op een locaties in Frankrijk en de VS. Op de site worden duurzaam analyses van marktsegmenten en ondernemingen gepubliceerd.
Over AME Research BV
AME Research BV verricht fundamenteel financieel onderzoek naar ICT ondernemingen en markten en publiceert op de online ICT Nieuwsmarkt www.persberichten.com nieuwsberichten van ondernemingen en organisaties.
Voor meer informatie kunt u bellen met de heer Adriaan Meij, directeur AME Research BV, telefoon 0522-256470, mailen naar ame@wxs.nl of bezoek onze site www.ame.nl