www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (6 jaar en 32 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Influx PR & Communicatie

Rem van Hoog wordt CEO bij Sytac en neemt stokje over van oprichter Bert Kraaikamp

Haarlem, 30 maart 2020 – Rem van Hoog (54) start per 1 april 2020 als CEO van Sytac IT Consulting, expert op het gebied van Java en front-end technologieën voor onder andere de luchtvaart, de bancaire sector en de overheid. Hij volgt hiermee oprichter en CEO Bert Kraaikamp op die na 14 jaar afscheid neemt. Rem van Hoog is afkomstig van het Amerikaanse beursgenoteerde DXC Technology.

Rem van Hoog begon zijn carrière als programmeur bij Nedlloyd Computer Services, een dochteronderneming van de Nederlandse rederij Nedlloyd Lines. Vervolgens bekleedde hij uiteenlopende posities binnen verschillende internationale omgevingen. Bij DXC Technology was hij de laatste jaren in zijn pre-sales rol als senior solution consultant verantwoordelijk voor het verkrijgen en vernieuwen van outsourcingscontracten en significante nationale en internationale projecten bij onder andere Philips, Ahold, Ericsson en de Vlaamse overheid.

Aftredend CEO en oprichter van Sytac Bert Kraaikamp: “Na 14 jaar neem ik afscheid van Sytac om me te richten op andere zaken buiten de IT-business. De afgelopen periode werd ook gekenmerkt om de juiste opvolger te vinden. Ik maak vol vertrouwen plaats voor nieuw leiderschap en ben ervan overtuigd dat Rem de koers van Sytac, gebaseerd op kwaliteit en onze voorkeur om met bewezen technologieproducten en technieken te werken, verder zal uitstippelen en verstevigen.”

“Sytac heeft zich de afgelopen jaren bewezen als sterke, betrouwbare en financieel gezonde organisatie. Samen met het hele team van ongeveer 100 medewerkers het verschil te maken en verdere groei van onze organisatie te realiseren, is natuurlijk een fantastische uitdaging die ik als nieuwe CEO graag aanga”, aldus Rem van Hoog.

Over Sytac IT Consulting
Sytac, met Haarlem als thuisbasis, is een gespecialiseerd Java -consultancy organisatie en partner van vele grote bedrijven voor projecten in Java en Agile-ontwikkeling. Met meer dan 100 consultants op projecten bij Nederlandse en internationale organisaties weet Sytac als geen ander hoe belangrijk het is voor de klant om de continuïteit en kwaliteit te borgen. Sytac richt zich voornamelijk op organisaties in de luchtvaart, bancaire sector en overheid. Ook het inrichten van volledige (Scrum) teams en (turnkey) ontwikkelopdrachten behoort tot de core business. Meer informatie: https://www.sytac.io/

Voor redactionele informatie of een portretfoto in hoge resolutie:
Influx PR & Communicatie, telefoon: 055 3663034 of e-mail: info@influx-pr.com

Verstreken tijd: 6 jaar en 32 dagen
PR contact  

Logo Influx PR & Communicatie
Sytac IT Consu.. contact  

+31 (0) 23 532 09 32
info@sytac.nl
www.sytac.io

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl