www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (7 jaar en 38 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Aham Vastgoed verbetert bedrijfsprocessen met Fit4RealEstate-oplossing van Ctac

ERP-systeem voor vastgoedsector helpt Aham Vastgoed bij efficiënt realiseren ambities

’s-Hertogenbosch, 5 juni 2019 – Aham Vastgoed heeft voor de vervanging van zijn ERP-systeem gekozen voor de Fit4RealEstate-oplossing van Business & Cloud Integrator Ctac (Euronext Amsterdam: CTAC). De vastgoedonderneming wil met dit ERP-systeem haar bedrijfsprocessen verbeteren om zo verdere groei te ondersteunen en de klanttevredenheid te verhogen. Fit4RealEstate is een cloudoplossing die is gebaseerd op best practice-standaarden, waardoor het systeem ook heel geschikt is voor een kleinere vastgoedonderneming met 2.500 verhuureenheden als Aham Vastgoed.

Aham Vastgoed heeft te maken met veel verschillende administratieve handelingen, bijvoorbeeld door de snelle doorstroom van woningen in het duurdere segment. Daarnaast is het bedrijf de afgelopen jaren sterk gegroeid. Fit4RealEstate biedt de onderneming grip op de processen en het groeiende vastgoedportfolio. De oplossing voorziet in één integraal systeem met één centrale database en dus ook één duidelijk overzicht.

Het systeem ondersteunt de volledige vastgoedlevenscyclus: van plan, ontwikkeling, renovatie en realisatie tot en met exploitatie, onderhoud en eventuele sloop of verkoop. Met eenduidig inzicht in al deze fasen zijn huurders en toeleveranciers beter te bedienen, bijvoorbeeld met een slimmer facturatieproces. Bovendien kan de onderneming met de realtime managementinformatie snel sturen op ontwikkelingen.

Ilse Baars, hoofd Financiën & Bedrijfsvoering bij Aham Vastgoed: “We zijn een compacte organisatie en hebben geen eigen IT-afdeling. Voor ons was het daarom essentieel samen te werken met een partner die ons volledig ontzorgt. Ctac heeft in de vastgoedmarkt de kennis opgebouwd, die daarvoor nodig is. Fit4RealEstate biedt ons daarnaast volledige grip op toeleveranciers en kosten, waardoor wij onze regisseursfunctiekunnen intensiveren. Nog een belangrijk pluspunt van de oplossing is, dat we hiermee bij het toekennen van werkopdrachten de risicobeheersing vergroten.”

Henny Hilgerdenaar, CEO van Ctac: “Een bescheiden partij op de vastgoedmarkt beschikt meestal niet over de middelen om een duur ERP-systeem aan te schaffen. Fit4RealEstate is ontwikkeld op basis van best practices in de branche en daardoor specifiek afgestemd op de behoeften van een vastgoedonderneming. En doordat de oplossing cloud-based is, zijn investeringen in hardware niet nodig. Wij zijn ervan overtuigd dat we Aham Vastgoed hiermee ondersteunen bij het realiseren van haar ambities.”

Over Aham Vastgoed
Aham Vastgoed is beheerder van de vastgoedportefeuille van J.H.F. Schopman en Zonen BV met meer dan 2.500 verhuurbare eenheden, waaronder woningen, winkels, kantoren en bedrijfscomplexen. Het grootste deel van de portefeuille is residentieel en ligt binnen de ring van Amsterdam. Veel gebouwen zijn monumentaal. Met een eigen technische afdeling voor het uitdenken en uitvoeren van renovaties, een onderhoudsafdeling voor het administreren van dagelijkse reparaties, een financiële afdeling voor de verwerking van de kasstroom en een eigen verhuurafdeling voor de muterende woningen en bedrijfspanden, is Aham Vastgoed met een klein en hecht team gespecialiseerd in veel aspecten van vastgoed en probeert het door korte lijnen een effectief beleid te voeren. AHAM Vastgoed is geconsolideerd 100% eigendom van de Sint Antonius Stichting. Deze stichting steunt al tientallen jaren ontwikkelingsprojecten. Hiermee worden wereldwijd onderwijs, leefomstandigheden en gezondheidszorg verbeterd. De resultaten die behaald worden met de vastgoedportefeuille, komen geheel ten goede aan deze doelen.

Over Ctac
Als Business & Cloud Integrator helpt Ctac haar klanten hun ambities waar te maken. Door continu te innoveren, creëert Ctac daarvoor de benodigde business value. De organisatie biedt een breed portfolio met oplossingen van SAP en Microsoft ‘on any cloud’ en levert diensten op het gebied van businessconsultancy, managed services, projecten, learning en detachering. Daarnaast heeft Ctac een aantal eigen producten waaronder de XV Retail Suite bestaande uit een omnichannelgedreven Point-of-Sale & Loyalty-platform, en Fit4Woco, een ERP-oplossing voor de woningcorporatiemarkt. Ctac bestaat meer dan 25 jaar en heeft in deze periode ruime ervaring en inhoudelijke kennis opgebouwd in de sectoren retail, wholesale, manufacturing en real estate.

De organisatie heeft op basis van leeftijd, kennis en ervaring een goed gebalanceerd personeelsbestand. Samenwerken om gemeenschappelijke doelen te bereiken, staat hoog in het vaandel. Ctac is genoteerd aan Euronext Amsterdam (ticker: CTAC) en heeft haar hoofdkantoor in ’s-Hertogenbosch. Bij het bedrijf werken per maart 2019 420medewerkers. Ctac is daarnaast ook actief in België en Frankrijk. Meer informatie is te vinden op www.ctac.nl.
Recent van Ctac  
Ctac ziet groeikansen door innovatie in hybride cloud en AI

Ctac realiseert lichte omzetgroei in transitiejaar 2025

Lichte stijging resultaten in derde kwartaal 2025

Verstreken tijd: 7 jaar en 38 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Ctac contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR