www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (7 jaar en 71 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

ROVC geeft opbouw practicum vorm met Festo Didactic 

Ede, 4 maart 2019 – Technisch opleider ROVC heeft haar practicum opnieuw ingericht. Festo Didactic, wereldwijde leverancier van leersystemen voor proces- en fabrieksautomatisering, levert een bijdrage aan de opbouw. ROVC heeft diverse leersystemen van Festo Didactic aangeschaft. Deze systemen worden gebruikt voor verschillende cursussen en trainingen, zoals PLC-besturingstechniek, PLC-techniek met CoDeSys-basis en PLC-systemen.  
 
Festo Didactic levert installaties met de D-variant van de MPS-modules voor het practicumgedeelte van ROVC. Daarmee kunnen cursisten zelf een productielijn vormgeven. Marcel Henneman, Sales Engineer bij Festo Didactic: “Bijzonder aan deze D-variant van de MPS-modules is dat deze uitgerust is met AR, QR en RFIDfuncties. Dit geeft ROVC de mogelijkheid om de koppeling te maken met eigen units en systemen, één van de aspecten waar ROVC bekend om staat. Daarnaast kunnen de MPS-D-stations gekoppeld worden aan willekeurige PLC’s en bussystemen waardoor het systeem unieke besturingseigenschappen heeft. Dat biedt ROVC enorm veel mogelijkheden, waarmee de opleider klaar is voor de toekomst.” 
 
John Huizing, Algemeen Directeur bij ROVC: “ROVC werkt voor en met haar partners, klanten, docenten en cursisten. Daarom vinden we het belangrijk om hen bij de wederopbouw van ons opleidingsinstituut te betrekken. Vooral na de brand vorig jaar hebben we hen hard nodig om ons pand weer te voorzien van de nieuwste installaties en technieken voor onze cursisten. Destijds heeft Festo ons geholpen door hun locatie beschikbaar te stellen voor practicumdagen. Wij zijn Festo Didactic dan ook wederom ontzettend dankbaar voor hun bijdrage aan onze wederopbouw. Mede hierdoor zijn we in staat om technici met de nieuwste installatietechnieken te laten werken. Deze technieken komen ze ook op de werkvloer tegen.”

---------------
 
Over Festo Didactic
Festo Didactic is wereldwijd leider in professionele industriële trainingen en verkoop van leersystemen voor technisch onderwijs en proces- en fabrieksautomatisering. Een uitgebreid portfolio leersystemen biedt wereldwijd opties voor meer dan 3500 cursussen op het gebied van industriële automatisering. In een tijd van snelle technologische ontwikkelingen is kennis van strategische waarde. Daarom biedt Festo Didactic legio mogelijkheden voor training op maat voor onderwijsinstellingen en bedrijfsleven. Voor meer informatie: www.festo-didactic.com  
 
Over ROVC
ROVC is marktleider op het gebied van trainingen en opleidingen voor technisch Nederland. Jaarlijks volgen meer dan 13.000 mensen een praktijkgerichte opleiding bij ROVC met als doel efficiënter, daadkrachtiger en competenter te functioneren. ROVC adviseert en ondersteunt daarnaast honderden organisaties bij het realiseren en implementeren van een effectief opleidingsbeleid. Betrokkenheid bij uw markt, organisatie en medewerkers staat in onze werkwijze centraal. Meer informatie vindt u op 
www.rovc.nl  
 
ROVC op Twitter | Facebook | LinkedIn 
 
Meer informatie:
Marcommit
Arlieke Tammer
rovc@marcommit.nl
035-5822730
Recent van ROVC  
Toename tekorten techniek: aantal jongeren in de techniek daalt, inzet van recruiters stijgt

Verstreken tijd: 7 jaar en 71 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
ROVC contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl