www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (8 jaar en 76 dagen geleden)
Bedrijf:

Artificial Intelligence, Internet of Things, Big Data, VR & AR, Open Source & Blockchain: dit en meer op de TEQNATION 2018!

Woensdag 25 en donderdag 26 april 2018 in de Jaarbeurs Utrecht

Het lijdt geen twijfel dat er momenteel verschillende grote trends gaande zijn: Internet of Things (IoT), Big Data en Artificial Intelligence (AI), Blockchain en VR & AR. Tijdens TEQNATION 2018 komt het allemaal aan bod: van het nog steeds gefragmenteerde IoT tot aan de manier waarop AI de manier waarop we leven opnieuw zal vormgeven.

Woensdag 25 en donderdag 26 april komen meer dan 1.000 developers, IT-architecten en professionals samen tijdens de TEQNATION 2018. Dat betekent: presentaties, keynotes, hackatons, demo’s, workshops en hands-on labs met de beste sprekers en disruptors van over de hele wereld.

Woensdag 25 april :TEQNATION – The Future is OPEN
Op deze dag staat het programma volledig in het teken van Open Source. Tijdens deze dag zullen meerdere (inter)nationaal zeer succesvolle user cases worden gepresenteerd, gericht op uitdagingen in de markt en op de vraag hoe Open Source daar een oplossing voor biedt. Doelgroep voor deze dag zijn naast developers ook architecten en IT-managers.

Donderdag 26 april TEQNATION – The Future is SMART
Dé Developers Conference van de Benelux [voorheen IoT Techday] met veel focus op IoT, Blockchain, VR & AR en AI. Van IoT-apparaat-ontwerp tot aan gateway-implementatie en van softwareoptimalisatie-strategieën tot aan beveiligingsoplossingen. Vergaar kennis over ontwikkelplatformen voor VR & AR,diepgaande inzichten in de blockchain-technologie of leer de fundamenten van AI en deeplearning

“It’s time to explore TEQNATION 2018”

Ben je developer, IT-architect, IT-manager of werkzaam in de IT? Dan mag je TEQNATION 2018 niet missen!

Kijk voor het programma of tickets op www.TEQnation.com

Verstreken tijd: 8 jaar en 76 dagen
Reshift contact  

+31 (0) 23 543 00 00
sales@reshift.nl
reshift.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR