ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (8 jaar en 99 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Hogeschool Windesheim benoemt CoolProfs tot Senior Partner HBO-ICT

Oude Wetering, 10 april 2018 – Hogeschool Windesheim uit Zwolle heeft IT-dienstverlener CoolProfs benoemd tot Senior Partner HBO-ICT vanwege de structurele bijdrage die het bedrijf levert voor het verrijken en verbeteren van het onderwijs van Windesheim. CoolProfs kreeg hiervoor een partnership-tegeltje uitgereikt.

Binnen het vakgebied HBO-ICT onderhoudt Hogeschool Windesheim een samenwerking met honderden organisaties uit het werkveld. CoolProfs is één van deze bedrijven en levert als zodanig sinds 2016 op structurele basis bijdrages in de vorm van het geven van gastcolleges over onder andere low-code applicatieontwikkeling.

Sikke Visser, docent Business IT&Management bij Windesheim: “We zijn erg te spreken over de manier waarop CoolProfs structureel en op aanstekelijke wijze een bijdrage levert aan praktijkgericht onderwijs in het semester Business Process Management.”

Eric ten Harkel, directeur en oprichter van CoolProfs: “We zijn vanzelfsprekend erg blij met deze erkenning van Windesheim. Het is inspirerend om op deze manier bij te kunnen dragen aan het beroepsonderwijs en leuk om met jonge mensen in contact te zijn.”

Als dank voor de bijzondere en doorlopende inzet mag CoolProfs zich Windesheim Senior Partner HBO-ICT noemen. Het bedrijf kreeg naast het tegeltje een vermelding op de Windesheim ‘Wall of Fame’ die een prominente plaats heeft in het hogeschoolgebouw in Zwolle.

CoolProfs zet zich op uiteenlopende manieren in voor kennisoverdracht. Zo vindt deze week ook zijn event CoolUp plaats waar verschillende partijen hun licht laten schijnen over het thema ‘Digital Experience’, waaronder CoolProfs-klanten RijkZwaan en Stedin, low-code leverancier OutSystems, en futuroloog en key-note speaker Kristian Esser. CoolUp2018 vindt plaats in het Koninklijk Instituut voor de Tropen in Amsterdam.

++++

Over CoolProfs
Sinds de oprichting in 2000 bouwt CoolProfs snel en innovatief maatwerk samen met zijn klanten. Al jarenlang adviseert het bedrijf organisaties over creatieve IT-oplossingen, en denkt mee over hoe bedrijfsprocessen naar een hoger niveau getild kunnen worden. CoolProfs werkt volgens Agile en scrum methoden en gebruikt daarbij Rapid Application Development (RAD)-platforms, zoals OutSystems en CA Gen. Het bedrijf, gevestigd in Oude Wetering, werkt voor innovatieve en gerenommeerde organisaties als ING, Gemeente Den Haag, ABN AMRO, Wasco, RET, Samskip en WoningNet. En doet dat met heel veel plezier. Voor meer informatie, zie www.coolprofs.nl.

Verstreken tijd: 8 jaar en 99 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
COOLProfs contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl