www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (8 jaar en 162 dagen geleden)
Bedrijf:

System integrator Zetacom neemt Creaforti over

ZOETERMEER/ARNHEM – De landelijke system integrator Zetacom uit Zoetermeer neemt Creaforti – specialist in mobiel werken en (mobiele) telefonie – uit Arnhem over. Zetacom versterkt hiermee de eigen marktpositie op het gebied van (mobiele) telefonie en binnen het midden- en kleinbedrijf. Het bedrijf groeit hierdoor van 140 naar ruim 180 medewerkers.

De directies van beide bedrijven hebben maandag 15 januari officieel getekend voor de overname op het kantoor van Creaforti in Arnhem. Zetacom helpt klanten bij het optimaliseren van samenwerking, bereikbaarheid en werkprocessen, door het inzetten van haar kennis op het gebied van telefonie, zorgsystemen, netwerken en security. Mobiele telefonie is daarbij steeds vaker een vast onderdeel van de behoefte. “Creaforti heeft op dit gebied veel kennis en ervaring in huis, waarmee wij ons graag wilden versterken. Geïntegreerde dienstverlening is de toekomst voor het MKB en de grootzakelijke markt en met deze overname zijn twee krachtige partijen in de markt samengevoegd”, zegt CEO Dick Dompeling van Zetacom. “Dit is voor ons een logische stap die past in onze groeiambitie voor de komende jaren. ” Willem van de Kerkhof, één van de drie oprichters en tot 2015 algemeen directeur van Creaforti, vult aan: “Paul, Koen en ik hebben 14 jaar met veel plezier en energie aan Creaforti gewerkt en het gebracht tot waar het nu is.  Voor de volgende stap hebben we met verschillende partijen gesproken. Met Zetacom hadden we veruit de beste match op waar onze klanten blij van worden, toekomstvisie en ondernemerschap. We dragen onze klanten en medewerkers met vertrouwen over!”



Passend karakter en portfolio
Het DNA en portfolio van beide organisaties sluit goed op elkaar aan. Beide organisaties hebben veel klanten in de zorg, de grootzakelijke markt en het MKB. Bovendien hebben zij beiden veel specialisten in huis. “We zijn sterk complementair, maar wel met een gezonde overlap”, aldus de CEO. De saleskracht in het MKB gekoppeld aan de zeer hoge klanttevredenheid van Creaforti (hoge Net Promoter Score van +52) is voor Zetacom ook interessant, stelt CFO Ingrid Bader van Zetacom. “Hun kennis en ervaring op dit gebied willen wij zeker benutten voor de verdere ontwikkeling van onze dienstverlening”, aldus Bader. De nieuwe gezamenlijke organisatie heeft bovendien de hoogste partnerstatus bij KPN, Vodafone en T-Mobile, de drie grootste providers van mobiele telefonie. Creaforti won verschillende awards, waaronder die van KPN Business Partner van het jaar in 2014.

Gezonde stap
De veertig medewerkers van Creaforti worden allemaal overgenomen door Zetacom. Klanten van beide organisaties merken voorlopig weinig van de overname. “Alleen ten goede op de langere termijn”, aldus Dompeling. “Vooral omdat wij samen een nog breder en sterker pakket aan oplossingen kunnen bieden voor hun uitdagingen. ” Voor medewerkers betekent het bovendien dat de organisatie hen meer ontwikkelmogelijkheden kan bieden. De CEO en CFO van Zetacom reageren trots op de kersverse overname. “Het is een waardevolle en gezonde stap om deze twee mooie bedrijven zo samen te voegen, met een completer portfolio en een nog betere dienstverlening”, aldus Dompeling.

Verstreken tijd: 8 jaar en 162 dagen
Zetacom contact  

088 9382200 -- 079 3634700
info@zetacom.nl
www.zetacom.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl