www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 111 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Konica Minolta maakt mobiel werken mogelijk in alle Lufthansa-lounges

Amsterdam, 10 januari 2018 - Gasten in Lufthansa-lounges kunnen voortaan gratis printen en kopiëren op systemen van Konica Minolta. In Duitsland zijn alle Lufthansa-lounges al uitgerust met multifunctionele wifi-systemen. De service van Konica Minolta wordt in de loop van dit jaar uitgebreid naar alle Lufthansa-lounges over de hele wereld, zodat het voor de gasten mogelijk is om er mobiel te werken.

Uit onderzoeken blijkt dat het aantal mensen die op verschillende locaties werken, constant toeneemt. Als IT-serviceprovider en partner voor zakelijke digitalisering ondersteunt Konica Minolta deze ontwikkeling met slimme zakelijke- en IT-oplossingen.

Lufthansa richtte zich tot Konica Minolta als partner om het mobiele comfort voor de gasten in zijn lounges nog verder te verhogen. In Duitsland kunnen Lufthansa-gasten al in alle lounges via wifi gebruikmaken van de multifunctionele systemen en van de cloudgebaseerde ‘Secure Guest Print’-service van Konica Minolta. Dit wordt in de loop van 2018 ook wereldwijd beschikbaar in alle Lufthansa-lounges.

“We zochten lange tijd naar een veilige, betrouwbare en bijzonder gebruiksvriendelijke afdruk- en kopieeroplossing voor de gasten in onze lounges. Met Konica Minolta hebben we hiervoor de ideale partner gevonden. De actuele gebruikscijfers in Frankfurt en München laten zien dat de nieuwe service bijzonder populair is bij onze gasten”, vertelt Kathrin Schmittner, manager loungeprojecten bij Lufthansa AG.

De eenvoudige en intuïtieve gebruikersinterface van de multifunctionele systemen is een belangrijk pluspunt bij de waardering van onze klanten voor Konica Minolta. En nu kunnen de gasten in de lounges van Lufthansa hier ook van profiteren. Ze verzenden hun documenten eenvoudig naar een speciaal e-mailadres en ontvangen daarna een pincode waarmee ze op het systeem kunnen afdrukken. Om aan de meest strikte beveiligingseisen te voldoen, wordt hierbij gebruikgemaakt van Secure Guest Print, een app van Konica Minolta’s bizhub Evolution on demand platform. Bovendien kunnen alle gasten ook zonder code gebruikmaken van de gratis kopieerservice. De integratie van een scanfunctie staat op de planning.

“Bij Konica Minolta zijn we ervan overtuigd dat werk in de toekomst eerder situatie- dan plaatsgebonden zal zijn. Daarom gebruiken we uiteenlopende slimme oplossingen om mobiel werken te bevorderen en zijn we bijzonder verheugd dat we Lufthansa konden inspireren met onze ideeën”, aldus Xavier Biermez, Managing Director bij Konica Minolta Business Solutions in België en Nederland.



Over Konica Minolta Business Solutions Nederland BV
Konica Minolta Business Solutions Nederland BV is gevestigd in Amsterdam en een dochteronderneming van Konica Minolta Inc. in Tokio. Het maakt deel uit van de divisie Business Technologies van dit Japanse moederbedrijf.

Konica Minolta Business Solutions is dienstverlener op het vlak van ICT, documentgerelateerde processen en digitaal printen en blinkt uit in zakelijke adviesdiensten, implementatie- en beheerdiensten. In dit kader combineert het Optimized Print Services (OPS)-concept van Konica Minolta advies, hardware, softwareoplossingen en beheermogelijkheden die de bedrijfsprocessen van klanten (kosten)efficiënter maken. Om klanten optimaal te ondersteunen met krachtige en duurzame oplossingen investeert technologieleider Konica Minolta continu in R&D.

Met wereldwijd zo’n 43.300 werknemers (stand juni 2016) realiseerde Konica Minolta Inc. een netto-omzet van circa 7,8 miljard euro in het boekjaar 2015-2016.

Ga naarwww.konicaminolta.nlenwww.konicaminolta.euvoor meer informatie. In de Newsroom vindt u al het laatste nieuws van Konica Minolta. Verder kunt u in contact komen via Facebook of Twitter.

Termen en productnamen kunnen al dan niet (wettig) gedeponeerde handelsmerken zijn van hun respectievelijke eigenaars en worden hierbij erkend.



Voor verdere persinformatie of fotomateriaal kunt u contact opnemen met OCTANE PR:
Telefoon: 040 266 11 30
E-mail:konicaminolta@octanepr.com
Illustratiemateriaal kunt u ook vinden op: www.konicaminolta-images.com

Verstreken tijd: 8 jaar en 111 dagen
Konica Minolta.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl