www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 145 dagen geleden)
Bedrijf:

G-NIUS 15 jarig jubileum

In 2017 bestaat G-Nius 15 jaar.

Op donderdag 9 november 2017 werd dit gevierd met een speciaal G-Nius event voor klanten, relaties, partners en collega’s. Een mooi moment om terug te kijken op de afgelopen15 jaar, maar zeker ook om vooruit te blikken naar de toekomst. 

G-Nius werd opgericht in 2002. Aanleiding voor de oprichting was de vraag naar een flexibele business to business onderneming op het gebied van ICT detachering en Consultancy.

Inmiddels heeft G-Nius zich ontwikkeld tot een business partner met diepgaande expertise in met name de gebieden Warehouse Management Systems, Utilities, projectmatige ICT detachering en consultancy. Hierbij wordt nauw samengewerkt met strategische partners als JDA, Microsoft en SAP.

Het jubileum met een gouden randje werd op 9 november uitgebreid gevierd in de splinternieuwe eerste en echte Kas van de KASerne in ‘s-Hertogenbosch. In deze bijzondere ambiance heeft Professor Dr. Guus Bijluimen van de Katholieke Universiteit Leuven op zijn geheel eigen inspirerende en ludieke wijze een uiteenzetting geven over duurzaamheid, ICT innovatie en de rol van G-Nius hierin. 

Gijs-Jan Deenen, oprichter van G-Nius: “Ik ben zeer trots op de prachtige en stabiele onderneming die G-Nius is, op haar medewerkers en op de uitgebreide kennis en ervaring die G-Nius in huis heeft. Bij, met en voor G-Nius zien we de toekomst zonnig tegemoet”.

Heel graag danken we iedereen hartelijk voor de aanwezigheid en de leuke attenties. Het vertrouwen en de persoonlijke samenwerking stellen wij bijzonder op prijs.



Verstreken tijd: 8 jaar en 145 dagen
G-NIUS B.V. contact  

+31 (0)73 610 14 69
info@g-nius.nl
www.g-nius.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Sooda internetbureau
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Msafe
Logo Victoria ID
Logo Proofpoint
Logo Descartes
Logo KnowBe4
Logo Razer Europe
Logo Conclusion
Logo reichelt elektronik
Logo Proofpoint
Logo PA Consulting
Logo Dutch IT Channel
Logo HCC
Logo Wuunder
Logo Arval
Logo Web Wings
Logo Odin Groep
Logo Exact
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103353 persberichten
7011 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17225 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl