ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (9 jaar en 139 dagen geleden)
Bedrijf:

Commerciële team M2MBlue breidt uit!

Enschede, 13 november 2017 - M2MBlue kondigt aan dat Timo Smit is aangesteld bij het bedrijf als Business Developer.

Timo Smit was oprichter en aandeelhouder van Teleena, een wereldwijde IoT- en MVNO-aanbieder met het hoofdkantoor in Nederland. Sinds de start in 2007 heeft Teleena haar klanten geholpen hun IoT- en mobiele ambities te realiseren met een state-of-the-art portfolio van producten en diensten.

Timo heeft twintig jaar ervaring in de (high) tech industrie. De afgelopen jaren sloot hij vele klant en operator (roaming) contracten af.

Ik ben verheugd om onderdeel te worden van dit snelgroeiende en innovatieve bedrijf en ik zie ernaar uit hen te helpen hun activiteiten te versnellen”, aldus Timo Smit. “M2MBlue is een jong en dynamisch bedrijf en met mijn achtergrond ben ik trots om mijn steentje bij te kunnen dragen”.

Christian Westers, CEO of M2MBlue Ventures: “M2MBLue gelooft sterk in het potentieel van IoT-gerelateerde zakelijke activiteiten en wij zijn trots dat we Timo kunnen verwelkomen in ons team. Met Timo’s achtergrond als ondernemer, zijn ervaring in commercieel leiderschap en strategische bedrijfsontwikkeling, zijn wij ervan overtuigd dat Timo de juiste persoon is voor verdere groei van het bedrijf”.

M2MBlue
Als netwerkonafhankelijke connectiviteitsspecialist op het gebied van Machine-toMachine (M2M) communicatie, biedt M2MBlue wereldwijde draadloze connectiviteit en services. M2MBlue biedt diensten op basis van slimme en hybride roaming voor de nationale en internationale markten.



Contact
M2MBlue 
Christian Westers | CEO M2MBlue Ventures | christian@m2mblue.om 
M.H. Tromplaan 55 | 7513 AB Enschede | T 085 016 06 66

Verstreken tijd: 9 jaar en 139 dagen
M2MBlue contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR