ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (9 jaar en 133 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Ultimaker lanceert Cura Connect voor optimaal beheer van 3D-printers

De nieuwe feature is onderdeel van de softwarestrategie van Ultimaker en stelt gebruikers in staat om meerdere printers in professionele omgevingen effectief te beheren

Amsterdam, 7 november 2017 – Ultimaker, wereldwijd marktleider en producent van 3D-printers, stelt Cura Connect beschikbaar binnen Ultimaker Cura, de softwareoplossing die bestanden voorbereidt op digital fabrication. Met de nieuwe functie kunnen gebruikers meerdere Ultimaker 3-printers beheren, waardoor een toegankelijke oplossing ontstaat voor prototyping, tooling en productie op kleine schaal. Cura Connect is gratis beschikbaar via een firmware update. Het stelt gebruikers direct in staat om de output van Ultimaker 3-printers te optimaliseren en zo tijdsbesparingen en verhoogde efficiëntie te realiseren.

Cura Connect biedt met name voordelen voor organisaties die de Ultimaker 3 gebruiken voor prototyping en producties op kleine schaal en die behoefte hebben aan een overzicht van alle printtaken via één intuïtieve interface. Dankzij de netwerkmogelijkheden van Cura Connect kan de gebruiker printers selecteren en groeperen, taken in de wachtrij plaatsen, de voortgang van prints monitoren en onderhoudswerkzaamheden strategisch plannen. Hij krijgt een notificatie wanneer een printer een probleem signaleert. Daarnaast herkent de software automatisch welke printers materialen van Ultimaker gebruiken en configureert deze op de juiste manier.

De gebruikerservaring van Cura Connect is geoptimaliseerd voor groepen tot 15 personen die maximaal vijf printers gebruiken. Omdat Cura Connect flexibel en schaalbaar is, is de oplossing geschikt voor gebruik in zowel een klein kantoor als een groot bedrijf. Door printers te groeperen en de wachtrij te centraliseren, verbetert de software de doorstroom en de productieplanning aanzienlijk. Dit resulteert in een betrouwbaarder en beter onderbouwd productieproces.

“Bij Ultimaker werken we elke dag hard om professioneel 3D-printing zo toegankelijk mogelijk te maken. Door onze hardware, software, materialen en diensten continu door te ontwikkelen, zorgen we dat medewerkers binnen elk kantoor of elke werkplaats minder omkijken hebben naar 3D-printers”, zegt Paul Heiden, Senior Vice President Product Management. “We hebben veel geïnvesteerd in gebruikersonderzoek om te zorgen dat Cura Connect volledig voldoet aan de behoeften van onze gebruikers. We zijn ervan overtuigd dat Cura Connect bedrijven een concurrentievoordeel biedt door een kortere time-to-market, lagere kosten en een verbeterde product lifecycle met snellere, iteratieve prototyping, de mogelijkheid om aanpassingen te doen en een efficiënte levering van reserveonderdelen.”

Lees onze nieuwe blog voor meer informatie over Cura Connect.

-------------------------

Noot voor de pers

Over Ultimaker
Ultimaker is opgericht in 2011 en is sindsdien uitgegroeid tot marktleider in het ontwikkelen van krachtige, professionele en toegankelijke desktop 3D-printers. Met kantoren in Nederland, New York en Boston en productiefaciliteiten in Europa en de Verenigde Staten, streven de meer dan 300 medewerkers van Ultimaker ernaar om de 3D-printers, software en materialen van de hoogste kwaliteit aan te bieden aan de markt.

Mediacontact Ultimaker:
Moniek Jansink
+31 (0)6 153 862 37
m.jansink@ultimaker.com

Nederlands perscontact:
Wisse Kommunikatie
Koen Uijt de Haag
+31 26 4431523
koen.uijtdehaag@wisse-worldcom.nl

Verstreken tijd: 9 jaar en 133 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Ultimaker contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl