ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (9 jaar en 64 dagen geleden)
Bedrijf:

Bootcamp Koude Acquisitie: razendsnelle cursus vol salesgeheimen

Nasano Management start dit voorjaar met de Bootcamp Koude Acquisitie. Een razendsnelle cursus waarin deelnemers binnen één dag leren hoe ze het beste telefonisch nieuwe klanten kunnen werven. Salestopper Dorus Huiskes neemt de deelnemers mee de wereld van de koude acquisitie in en deelt zijn succesvolle geheimen.

In de B2B branche is koude acquisitie een manier om telefonisch nieuwe potentiële klanten te benaderen. Het doel van koude acquisitie is het aan tafel komen bij de prospect. Afspraken maken. Klinkt simpel maar dat is het zeker niet. Bij koude acquisitie is er namelijk nog geen band tussen de salesmedewerker en potentiële klant. Voor de salesmedewerker is het dus van groot belang dat hij of zij zich goed voorbereidt, de standvastige secretaresse omzeilt en in een fractie van een seconde een klik met de klant creëert. Bootcampinstructeur Dorus Huiskes laat de deelnemers zien én ervaren hoe ze dat het beste voor elkaar krijgen. 

Snel van start
Korte brokken theorie worden tijdens de bootcamp afgewisseld met praktische oefeningen. Geen complexe lesstof of ingewikkelde modellen maar concrete, gouden tips van de salesprofessional himself. Dorus heeft een rugzak vol ervaring, werkt al ruim acht jaar met koude acquisitie en weet inmiddels wat wel en niet werkt. Zijn geheimen zijn beproefd, bewezen succesvol en volledig op de praktijk anno 2017 gericht. Tijd om achterover te leunen is er niet. Na een inspiratievol uurtje zijn de deelnemers zelf aan zet. Dorus stuurt en coacht terwijl de deelnemers zelf de telefoon pakken om een afspraak te maken met potentiële klanten.

Open die deur
De bootcamp is bedoelt voor iedereen die goed wil worden in telefonische acquisitie. Iedereen die graag met nieuwe bedrijven in gesprek wil komen waar de deur in eerste instantie gesloten lijkt. Focus on the outcome, not the obstacle, dat is waar het tijdens de bootcamp Koude Acquisitie om draait. In kleine groepen, van maximaal acht personen, obstakels begrijpen en overwinnen.

De eerste bootcamp vindt plaats op donderdag 11 mei in gebouw Tot2021 in Apeldoorn.  Meer informatie of aanmelden via: www.nasano.nl 



Noot voor de redactie
Voor de verdere vragen over dit persbericht kunt u contact opnemen met Esmee Benning van Nasano Management B.V., via ebenning@nasano.nl, 055-2045555 of 06-15896621. Indien u dit persbericht digitaal heeft ontvangen, zijn er persfoto’s bijgevoegd welke rechtvrij gebruikt kunnen worden. Heeft u deze niet ontvangen of heeft u behoefte aanvullend materiaal, dan kunt u eveneens contact opnemen met Esmee Benning.

Verstreken tijd: 9 jaar en 64 dagen
Nasano Managem.. contact  

Jeroen Venus
055 204 5555
info@nasano.nl
www.nasano.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR