www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 149 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Nieuwe gepersonaliseerde kledingzoekmachine Fashionfinder.nl vindt snel wat je zoekt

 screenshot_homepage Fashionfinder.jpg

Amsterdam, 23 november 2016 – Vandaag is de nieuwe gepersonaliseerde kledingzoekmachine
Fashionfinder.nl live gegaan. Een nieuwe online zoekmachine die door de consument zo is in te stellen dat hij snel vindt wat hij zoekt in het oerwoud aan webwinkels. Door het gigantische online aanbod van kleding, schoenen en accessoires bij duizenden webwinkels, zoals Zalando, de Bijenkorf en wehkamp,zien veel mensen vaak door de bomen het bos niet meer. Daar maakt Fashionfinder.nl nu korte metten mee.

Online komen er steeds meer kledingwebwinkels bij met een enorm aanbod aan kleding, stijlen en merken. Een veel gehoorde klacht onder consumenten is dat er te veel aanbod is, waardoor het te tijdrovend en onplezierig is om tussen alle producten te zoeken naar het juiste kledingstuk dat aansluit op de specifieke wensen van de consument. Startup Fashionfinder.nl springt hierop in met een unieke, gepersonaliseerde kledingzoekmachine op basis van een slim, zelf ontwikkeld algoritme. De zoekengine kunnen consumenten in een paar klikken volledig instellen aan de hand van persoonlijke stijlen, maten, kleur-, winkel-, en merkvoorkeuren. Dit maakt een einde aan het struinen door het aanbod in maten, kleuren en kledingstijlen die niet bij de gebruiker passen. Deze instellingen zijn te allen tijde aan te passen in het persoonlijke account van de gebruiker. Wil men de voorkeuren tijdelijk deactiveren? Dan kan dat eenvoudig met één klik.

De gepersonaliseerde zoekmachine is er voor dames, heren en kinderen. Fashionfinder.nl bevat producten van ruim 150 bekende webwinkels en elke dag wordt het aanbod uitgebreid met nieuwe producten.

Inspiratie
Ter inspiratie van de gebruiker creëren Fashionfinder-stylisten elke week nieuwe outfits die helemaal gericht zijn op de voorkeuren en stijlen van de consument en deze worden via een wekelijkse gepersonaliseerde e-nieuwsbrief verzonden. De outfit, of een deel daarvan, is direct te bestellen bij aangesloten webwinkels. Consumenten die het liefst shoppen in het hogere segment kunnen terecht in de premium categorie waar honderden merken zijn vertegenwoordigd als Tommy Hilfiger, Hugo Boss en Ralph Lauren.

Schaalbaar
Ared Yelkenci, algemeen directeur van Fashionfinder.nl, over zijn ambities: ‘In 2016 verwachten we ruim 10.000 consumenten te kunnen bedienen in Nederland. Bovendien is de website schaalbaar en dus ook eenvoudig uit te breiden naar bijvoorbeeld andere landen.’

Voor meer informatie voor de pers en hoge resolutie beeldmateriaal:

Lubbers De Jong
Margreet Poolman
T +31 (0)20 4210565
E margreet@lubbersdejong.nl

Fashionfinder.nl
Loes Janssen
T +31(0)6 55 41 6831
E loes@fashionlab.nl

Verstreken tijd: 10 jaar en 149 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Fashionfinder... contact  

+31 (0)85 444 40 48
fashionfinder.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu