ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (24 jaar en 23 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Influx PR & Communicatie

I.R.I.S. en Data Line International (DLI) kondigen een partnerschap aan voor distributie van OCR-oplossingen in de Benelux.

Brussel, 4 juli 2002 - I.R.I.S., beursgenoteerd aan Euronext Brussel: IRI, marktleider inzake optische karakterherkenning (OCR), automatische formulier-verwerking, elektronisch documentenbeheer, archivering en data-opslag, en Data Line International (DLI), een Belgische distributeur van hard- en software IT producten op het Benelux grondgebied, kondigen vandaag aan dat zij een distributiecontract hebben ondertekend voor het integrale programma OCR-producten van I.R.I.S.. Om het aanbod van de producten te completeren zal DLI in Nederland, België, en Luxemburg het volledige programma aan OCR-oplossingen van I.R.I.S. distribueren en promoten:

Readiris Pro 7 (voor Windows en Mac OS), een software-pakket voor veeltalige OCR dat papieren documenten in bewerkbare computerbestanden omzet.

De IRISPen II Executive en Standard (voor Windows en Mac OS), een penscanner voor de directe invoer van teksten, cijfermateriaal en streepjescodes in elke toepassing.

De I.R.I.S. Business Card Reader, een gebruiksvriendelijke scanner voor visitekaartjes die automatisch uw contactdatabank aanmaakt. Cardiris 2.5, een software-pakket voor het scannen, indexeren en herkennen van visitekaartjes uit alle landen.

Bernard de Fabribeckers, Director of Sales bij I.R.I.S., verklaart het
volgende: "Dat de distributeur DLI onze producten gaat distribueren stemt ons zeer tevreden. DLI is een waardevolle partner met een sterke aanwezigheid in de distributie en de computershops. Wij hopen hier een samenwerking op lange termijn te hebben opgestart die zorgt voor een goede penetratie in de Benelux markt."

Rudi Devers, President van DLI voegt dit toe: "Onze klanten zijn meer en meer op zoek naar tools die hen toestaan efficiënt te werken en tijd te winnen. De I.R.I.S. OCR-oplossingen beantwoorden aan deze vraag. Zo kunnen we onze klanten producten aanbieden die hen in staat stellen zich bezig te houden met de interessante, creatieve aspecten van hun werk."

Een woordje over DLI

Data Line International (DLI) is een toonaangevende distributeur van PC componenten en B-brand PC randapparatuur. De onderneming werd opgericht in 1992, is gevestigd in Antwerpen en is actief in Nederland, België en Luxemburg. DLI stelt zich tot doel om "in een straal van 500 kilometer rond haar kantoren de grootste professionele distributeur te worden van B-brand PC-componenten en PC-randapparatuur voor het distributiekanaal in de PC-industrie".

De onderneming distribueert een uitgebreid programma PC producten, waaronder CD-ROM drives, PC monitoren, harde schijven, floppy drives, VGA kaarten, geluidskaarten, moederborden, inkjet- en laserprinters, en een lijn Compudata laptop computers. Sinds haar intrede op de PC-assemblage markt in 1997, levert DLI desktop PC's op maat voor resellers en VAR's. DLI heeft sinds kort vestigingen in Duitsland, Nederland en Oostenrijk en behoort tot de LCI Technology Group, een aan de Amsterdamse beurs genoteerd technologiebedrijf.

Bezoek de website van DLI op het adres http://www.dli.be of http://www.dli.nl

Enkele woorden over I.R.I.S.

De Belgische onderneming Image Recognition Integrated Systems (I.R.I.S.) werd opgericht in 1987 en noteert op Euronext Brussels (IRI). I.R.I.S. is marktleider inzake optische karakterherkenning (OCR - "Optical Character Recognition"), automatische formulierverwerking en elektronisch documentenbeheer.

De activiteiten van I.R.I.S. zijn verdeeld over twee divisies

"Office Products & Technologies"
Deze divisie ontwikkelt een breed programma aan OCR-toepassingen voor de
thuis- en kantoorgebruiker (SOHO) en verkoopt dat programma wereldwijd. Haar bekende producten zijn:

IRISPen II: een penscanner waarmee tekst en cijfermateriaal met een eenvoudige handbeweging naar eender welke toepassing wordt overgezet. De penscanner is beschikbaar in de standaard versie - die tekst en cijfers leest - en in de Executive versie, die tekst, cijfers, handgeschreven getallen en streepjescodes inleest en tevens spraaksynthese biedt.

Readiris Pro: een OCR-pakket voor flatbed scanners, "all-in-one" apparaten ("Multifunctional Peripherals") en digitale camera's. Readiris Pro herkent kleurendocumenten in wel 93 verschillende talen en zendt de herkenningsresultaten rechtstreeks naar Microsoft Word en Excel. Readiris slaat de herkenningsresultaten ook op in de bekendste formaten waaronder HTML en Acrobat PDF. Readiris Pro werd als OCR-software verkozen door Hewlett-Packard, Agfa, Panasonic, enzovoorts. Tot op heden werden hiervan meer dan 10 miljoen licenties verkocht.

De I.R.I.S. Business Card Reader en Cardiris: een complete oplossing
(hard- en software) om visitekaartjes te archiveren, te indexeren en te herkennen. Contacten worden eenvoudig naar PDA, databanken of contactmanager uitgevoerd.

"Professional Systems"
Deze divisie biedt de professionele gebruiker oplossingen aan om papieren documenten te "dematerialiseren". Zo kunt u die documenten via het Internet of via een Intranet/Extranet verspreiden voor gemeenschappelijk gebruik. U kunt tevens elektronische documenten archiveren en opslaan.

De belangrijkste oplossingen zijn:

Automatische formulierverwerking en intelligente documentherkenning: automatische invoer van formulieren en niet-gestructureerde documenten in papiervorm of in een elektronisch formaat.

Elektronisch documentenbeheer: zorgt voor het verzamelen, indexeren, raadplegen en gemeenschappelijk gebruiken van elektronische documenten.

Knowledge management: consulting van hoge kwaliteit om de collectieve kennis die aanwezig is in een onderneming of organisatie te verzamelen, te bewaren en optimaal te gebruiken.

Systemen voor strategische communicatie ("Enterprise Information
Portals"):
ontwikkeling en installatie van op DocShare gebaseerde portaalsites bij beroepsverenigingen en de "large accounts".

Archivering en gegevensopslag: ontwerp, architectuur en installatie van oplossingen om elektronische data op te slaan, te archiveren en te beveiligen.

In 2001 realiseerde I.R.I.S. Group een omzet van Euro 35.340.034. I.R.I.S. biedt werkgelegenheid aan meer dan 240 werknemers in haar vestigingen te Louvain-la-Neuve en Brussel (België), te Massy en Rueil-Malmaison (Frankrijk), in Luxemburg en te Boca Raton en Atlanta (USA). I.R.I.S. is ISO 9001 gecertificeerd.

Noot voor de Redactie:
Hoe kunt u verdere informatie verkrijgen?

Raek! Communicatie
Doddendaal 27
5655 EL Eindhoven
Telefoon: 040-251 89 38
Fax: 040-251 86 29
Email:
Raek@wxs.nl

I.R.I.S. Europe (hoofdkantoor)
Rue du Bosquet 10
1348 Louvain-la-Neuve, België
Telefoon 0032 10 48 7438
Fax 0032 010 45 34 43
De web site van I.R.I.S. is
http://www.irislink.com

Perscontact
Catherine Rochigneux
Tel: 0032 10 48 74 38
Fax: 0032 010 45 34 43
E-mail:
catherine.rochigneux@irislink.com

Perscontact
Caroline Roussel
Tel: 0032 10 48 74 56
Fax: 0032 10 45 34 43
E-mail:
caroline.roussel@irislink.com

DLI Nederland
Veldweg 6-J
5321 JE Hedel
Perscontact:
Telefoon 073 599 83 30
Fax 073 599 83 39

DLI Belux
Prins Boudewijnlaan, 17 unit 3 & 4
2550 Kontich
België
Perscontact:
Telefoon 0032 3 451 51 51
Fax 0032 3 451 51 10

Journalisten kunnen zich inschrijven op de Extranet website van I.R.I.S. door te klikken op de link http://www.irislink.com/partners/press/index.html. Zij zullen dan een persoonlijke login en een paswoord ontvangen dat hen toegang verleent tot de Extranet web site van I.R.I.S. waar zeer veel bedrijfs- en productinformatie beschikbaar is.

I.R.I.S. Extranet I.R.I.S voor journalisten: http://www.irislink.com/partners/press/index.html
I.R.I.S. Extranet voor investeerder: http://www.irislink.com/investor/index.html
I.R.I.S. Extranet voor reselllers: http://www.irislink.com/partners/reseller/index.html
I.R.I.S. Extranet voor VAR's: http://www.irislink.com/partners/var/index.html


Verstreken tijd: 24 jaar en 23 dagen
PR contact  

Logo Influx PR & Communicatie
I.R.I.S. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu