www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 4 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Edwardian Hotels London lanceert ‘virtuele gastheer’ ontworpen door Aspect Software

  • ‘Edward’ is nieuwe Artificially Intelligent-chatbot voor zelfservice van gasten
  • Aspects Interactive Text Response-gebaseerde zelfservice (ITR) biedt hoteldiensten, zowel geautomatiseerd als in samenwerking met personeel
  • Gasten van twaalf hotels krijgen toegang tot de dienst, die binnen enkele seconden reageert op verzoeken

Amsterdam, 10 mei 2016 - Edwardian Hotels London lanceert de nieuwe ‘virtuele gastheer’ voor zijn hotelgasten onder de naam ‘Edward’. De dienst, gebaseerd op kunstmatige intelligentie, levert uitzonderlijke ervaringen voor gasten met een voorkeur voor digitale merkinteractie. De dienst is beschikbaar in twaalf Radisson Blu Edwardian Hotels, inclusief Heathrow en de Vanderbilt in South Kensington in Londen. Dankzij de nieuwe mobiele Interactive Text Response sms-dienst checken en bestellen gasten diverse hotelvoorzieningen – zoals handdoeken of roomservice. Ook krijgen zij informatie over lokale horecagelegenheden en kunnen zij zelfs klachten indienen door eenvoudig een bericht te sturen. ‘Edward’ reageert binnen een paar seconden.



De chatbot van het hotel is onderdeel van een groter project rondom de digitale transformatie van de manier waarop Edwardian Hotels London contact legt met gasten. Dit gebeurt via elk contactpunt en met behulp van Aspects cloud-based technologie.

Edward werkt door middel van geautomatiseerde en intelligente tekst-gebaseerde interactie, via een zelfservice-interface die 24x7 beschikbaar is en draait op het Aspect Customer Experience Platform  (Aspect CXP™). Dankzij de natural language understanding-interface (NLU) kunnen gasten natuurlijke spreektaal gebruiken – zo hoeven zij geen cryptische bevelen meer te onthouden. De applicatie is daarnaast altijd voorzien van live assistentie indien nodig. Klachten of verzoeken die moeten worden opgevolgd door het hotelpersoneel kunnen daardoor onmiddellijk worden behandeld. Gasten kunnen zelfs expliciet vragen om direct teruggebeld te worden, indien zij de voorkeur geven aan menselijk contact.

Het programma is ontworpen om de bestaande in-house ontwikkelde softwaresystemen van de hotelketen samen te voegen, om zo snel en naadloos te kunnen antwoorden op verzoeken.



Michael Mrini, Director of Information Technology bij Edwardian Group: “Edwardian Hotels London hecht veel waarde aan ons merk en het is noodzakelijk dat we de ervaringen van onze gasten verbeteren zodat ze stroken met de groeiende behoefte naar meer digitale interactie. De recente re-branding van het hotel is een goed voorbeeld van dit initiatief. Edward is voor onze gasten een leuke en gepersonaliseerde manier om hun ervaring en contact met ons te verbeteren. We zijn erg verheugd om samen met Aspect te werken om onze gasten een unieke en moderne ervaring te bieden.”

Joe Gagnon, SVP en Chief Customer Strategy Officer bij Aspect: “Texting en messaging worden binnenkort het simpele en centrale toegangspunt voor het gehele customer-service-ecosysteem, want het is snel, privé en eenvoudig in gebruik. Beide zijn al onderdeel van het dagelijks leven van de meeste smartphonegebruikers; bovendien is het veel gebruiksvriendelijker om roomservice te bestellen of tips te ontvangen over lokale toeristische trekpleisters via een simpel berichtje. Aspects zelfservice-technologie is te ontwerpen voor één kanaal en is vervolgens ook op andere kanalen te gebruiken. Dit stelt Edwardian Hotels London in staat consistente service te leveren tijdens verschillende soorten interacties met gasten.”

###

Over Edwardian Hotels London
Als ontwikkelaar van luxe hotel- en horecamerken is Edwardian Hotels London een van de grootste particuliere bedrijven van het Verenigd Koninkrijk. Jasminder Singh (OBE) begon zijn carrière in de horeca in 1975 en legde de basis voor wat later Edwardian Hotels zou worden.

Vandaag de dag beheert Edwardian Hotels London de Radisson Blu Edwardian hotels, The May Fair Hotel London en een snelgroeiende reeks van afzonderlijke restaurant-, bar- en spa-merken.

Bezoek voor meer informatie www.edwardian.com.

Over Aspect 
De volledig geïntegreerde oplossing van Aspect brengt de drie belangrijkste facetten van de moderne customer engagement-strategie samen: beheer van consumenteninteractie, personeelsoptimalisatie en backoffice. Met een volledige suite van cloud-, self-hosted en hybride opties helpen we de meest veeleisende contactcenters en backoffices om hun mensen, processen en contactmomenten naadloos op elkaar aan te sluiten en zo bijzondere consumentenervaringen te bieden. Ga voor meer informatie naar www.aspect.com.

Volg Aspect op Twitter via @AspectBNLux. Lees onze blogs op http://blogs.aspect.com

Voor meer informatie: 

LVTPR
Michael Ros / Eline Alberts
T: +31 (0)30 – 65 65 070
E: aspect@lvtpr.com


Verstreken tijd: 10 jaar en 4 dagen
Aspect Softwar.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR