ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 161 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Clarity Benelux

Citrix gaat GoTo-productfamilie verzelfstandigen

Hernieuwde focus Citrix op belangrijkste enterprise producten

Amsterdam, 18 november 2015 - Citrix laat de GoTo-productfamilie zelfstandig verder gaan. Dit besluit is het gevolg van een uitgebreid onderzoek naar de strategische koers van Citrix producten. Het afsplitsen vergroot de strategische focus en verbetert de concurrentiepositie van GoTo-oplossingen. Tegelijkertijd profiteert Citrix van grotere operationele efficiency. Aandeelhouders krijgen na de verzelfstandiging aandelen van beide bedrijven in handen. De spin-off wordt begin 2016 voltooid.

Het nieuwe bedrijf krijgt de beschikking over een productportfolio bestaande uit GoToAssist, GoToMeeting, GoToMyPC, GoToTraining, GoToWebinar, Grasshopper en OpenVoice. Citrix ziet voor een zelfstandig bedrijf meer mogelijkheden om effectief te investeren in marktkansen en nieuwe opties voor groei. Citrix blijft zich na afsplitsen richten op het veilig en betrouwbaar aanbieden van applicaties en data.

“Na uitgebreid onderzoek is ons duidelijk geworden dat de GoTo-productfamilie rijp is om als zelfstandig bedrijf verder te groeien”, zegt Bob Calderoni, interim CEO en executive chairman van Citrix. “Deze afsplitsing laat een leidend, puur op SaaS-gericht bedrijf ontstaan met een heldere focus en flexibiliteit om in het productportfolio te blijven investeren. We kijken uit naar een vlekkeloze transitie voor werknemers, klanten, partners en andere stakeholders.”

Citrix is van plan meer aandacht te richten op zijn belangrijkste enterprise producten, waaronder XenApp, XenDesktop, XenMobile, ShareFile en NetScaler. Om de focus te vergroten, schrapt het investeringen in andere producten en programma’s. In sommige gevallen zal technologie naar genoemde strategische producten overgebracht worden, in andere gevallen zal deze wijziging voor non-core producten end-of-life betekenen.

Citrix verwacht als gevolg van deze stap, naast het verzelfstandigen van de GoTo-business, 1000 vaste en tijdelijke contracten te beëindigen. Komende reorganisatie richt zich op simplificering van het go-to-market proces, is een reflectie van de herziende productfocus en brengt resources in lijn. De meeste maatregelen worden tussen november 2015 en januari 2016 doorgevoerd.

De volledige Engelstalige persberichten zijn beschikbaar via onderstaande links:
http://www.citrix.com/news/announcements/nov-2015/operations-review.html 
http://www.citrix.com/news/announcements/nov-2015/spin-off.html 

Over Citrix
Citrix (NASDAQ:CTXS) leidt de transitie naar de ‘software-defined workplace’ door het samenbrengen van virtualisatie, mobility management, netwerken en SaaS-oplossingen, om nieuwe manieren te ontwikkelen waardoor organisaties en mensen beter kunnen werken. Citrix-oplossingen ondersteunen zakelijke mobility door te voorzien in veilige mobiele werkomgevingen waarin mensen toegang hebben tot apps, desktops, data en communicatie op ieder device, over ieder netwerk en in de cloud. Met een jaaromzet in 2014 van 3,14 miljard dollar worden Citrix-oplossingen gebruikt in meer dan 330.000 organisaties en door meer dan 100 miljoen gebruikers wereldwijd. Meer informatie vindt u op www.citrix.nl of volg Citrix Benelux op Twitter via @citrixbenelux.

Voor meer persinformatie
Yellow Communications, Karin van Geelen, telefoon +31 (0)23 555 34 24, e-mail citrix@yellow-communications.com

Citrix, Alexandre Le Coq, telefoon +33 (0)149 003 307, e-mail alexandre.lecoq@citrix.com

Verstreken tijd: 11 jaar en 161 dagen
PR contact  

Logo Clarity Benelux
Citrix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu