ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (24 jaar en 38 dagen geleden)
Bedrijf:

J.D. Edwards introduceert softwarebundels voor IBM eServer

Nieuwe toepassingen voor Collaborative Supplier Relationship Management

FOCUS 2002 Nieuwsbulletin no. 2
 
Denver/Baarn, 13 juni 2002 – J.D. Edwards, leverancier van oplossingen voor de optimalisatie van interne en externe bedrijfsprocessen, heeft gisteren tijdens FOCUS 2002 een aantal productaankondigingen gedaan. Het bedrijf introduceerde een CRM-oplossing voor IBM iSeries-gebruikers en een uitgebreide Collaborative Supplier Relationship Management-suite. Daarnaast presenteerde J.D. Edwards voor diverse industriële sectoren een aantal softwarebundels bedoeld voor het IBM eServer-platform.
 
CRM-oplossing voor IBM iSeries-gebruikers
J.D. Edwards heeft haar CRM-applicatie volledig geschikt gemaakt voor de IBM eServer iSeries. Daarmee krijgen iSeries-gebruikers de beschikking over een eenvoudig te gebruiken CRM-oplossing, integreerbaar met de bestaande back-office-systemen en met een bewezen staat van dienst. Geïntegreerde softwaretoepassingen kunnen zo vanuit één enkele locatie worden aangestuurd. Tevens neemt hierdoor de efficiëntie toe en dalen de kosten voor databasebeheer en administratie. 
 
Collaborative Supplier Relationship Management-suite
De nieuwe Collaborative Supplier Relationship Management-suite (SRM) geeft gebruikers de mogelijkheid om tijdens de gehele leveringscyclus – ontwerp, strategische planning, productie, levering en betaling – via het web samen te werken met leveranciers en partners. Met de SRM-suite loopt J.D. Edwards voorop in de SRM-markt. De suite komt duidelijk tegemoet aan de groeiende behoefte bij klanten aan inzicht, de mogelijkheid tot real-time respons en samenwerking binnen de leveringscyclus.
Met de SRM-suite, onderdeel van J.D. Edwards 5, kunnen gebruikers de efficiëntie van bedrijfsprocessen verbeteren, kosten verlagen, asset management optimaliseren en adequater reageren op klantenbehoeften.
 
Industriespecifieke eServer-softwarebundels
Bedrijven in de industriële sectoren Consumer-Packaged Goods, Industrial Fabrication & Assembly, Wholesale & Distribution en Real Estate kunnen voortaan op hun IBM eServer-platform gebruikmaken van diverse softwarebundels van J.D. Edwards. De specifieke oplossingen bieden bedrijven tevens de mogelijkheid CRM-, ERP- en SCM-initiatieven te ontwikkelen.

De vier industriespecifieke ERP-bundels bestaan uit de belangrijkste applicaties op het gebied van financieel management, inkoop, fabricage, distributie, verkooporderverwerking, asset management, kwaliteitsmanagement en selfservice voor klanten en leveranciers.
 
De volledige Engelstalige persberichten zijn te vinden op
www.jdedwards.nl onder persberichten, sectie FOCUS 2002.


Over J.D. Edwards
J.D. Edwards is toonaangevend leverancier van ondernemings- en business-to-business-software en -services. Organisaties kunnen daardoor nauw samenwerken met toeleveranciers, klanten en andere zakenpartners. Dit bedrijfsmodel is bekend onder de naam Collaborative Commerce (C-Commerce). Het aanbod van J.D. Edwards’ C-Commerce bestaat uit een zeer complete bundel applicaties voor Enterprise Resource Planning (ERP), Supply Chain Planning en Supply Chain Execution, Customer Relationship Management (CRM) en kennismanagement. Het biedt interoperability-technologie om computerplatforms en -applicaties binnen en tussen ondernemingen beter met elkaar te verbinden. Daarnaast omvat het een aantal instrumenten voor Business Process Integration. Door een aantal partnerships met andere leidende technologiebedrijven biedt J.D. Edwards ook oplossingen voor onder andere e-procurement, Marketplace Management en Professional Services Automation.
Het hoofdkantoor is gevestigd in Denver, Verenigde Staten; de Nederlandse vestiging bevindt zich in Baarn. Meer informatie vindt u op de website:
www.jdedwards.nl.

Voor meer informatie:
J.D. Edwards
Ingrid Wong
Ingrid_wong@jdedwards.com
035-548 0231
 
Whizpr
Peter Sips
jde@whizpr.nl
0317-410 483


Verstreken tijd: 24 jaar en 38 dagen
J.D. Edwards N.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl