www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 3 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Microsoft benoemt StartReady tot Skype for Business Elite Launch Partner

Uithoorn, 10 juni 2015 – Skype for Business-specialist StartReady is door Microsoft benoemd tot Skype for Business Elite Launch Partner. Elite Launch Partners zijn bedrijven die nauw samenwerken met Microsoft en daardoor internationaal voorop lopen in de ontwikkeling en aanbieding van Skype for Business-diensten en -producten. StartReady heeft vanaf de eerste bekendmaking geïnvesteerd in Skype for Business en kan (nieuwe) klanten nu al de expertise leveren die nodig is om de oplossing te implementeren. De benoeming is dan ook een bewijs van de snelle ontwikkeling die het bedrijf heeft doorgemaakt.

Enkele maanden geleden kondigde Microsoft aan dat de UC-oplossing Microsoft Lync over zou gaan in Skype for Business. Vanaf de allereerste aankondiging, nog voor de lancering, is StartReady actief met Skype for Business, zodat het nu als een van de eerste partijen Skype for Business-producten kan aanbieden. Hiermee krijgt de specialist erkenning als koploper in de UC-markt met een compleet productportfolio en gestandaardiseerde Skype for Business-implementatie- en beheersoplossingen.

Een benoeming als Launch Partner biedt bestaande en nieuwe klanten een garantie voor excellente ondersteuning bij de implementatie, ingebruikname en adoptie van Skype for Business. Voor veel bedrijven is nog niet duidelijk wat zij van Skype for Business kunnen verwachten. StartReady is volledig up-to-date en kan klanten begeleiden in het gehele traject van oriëntatie tot en met beheer, voor volledige ontzorging.

Giovanni Mezgec, Microsoft GM van Skype for Business: “StartReady is in staat om klanten optimaal te helpen hen ten volle te laten profiteren van Skype for Business.” StartReady heeft in korte tijd appliances en bijbehorende software ontwikkeld en is daarmee koploper in de markt. Vanaf de officiële lancering is StartReady in staat om alle diensten te bieden voor uitrol en beheer van Skype for Business.

Volgens Lucas Wensing, CEO van StartReady, is de benoeming een bewijs van de ontwikkeling van StartReady tot Skype for Business-specialist: “Al vanaf de eerste bekendmaking over de transformatie van Lync naar Skype for Business hebben wij geïnvesteerd in de nieuwe technologie. Daarmee willen wij klanten laten zien dat zij, behalve voor Lync, ook voor Skype for Business op onze expertise en ervaring kunnen vertrouwen. Het partnerschap met Microsoft is een bevestiging hiervan.”

Skype for Business combineert de vertrouwdheid van de Skype-versie voor consumenten met de veiligheid, compliance en het beheer van Microsoft Lync. Met de overgang komen er miljoenen extra contacten binnen het bereik van bedrijven, omdat de grenzen tussen persoonlijke en zakelijke communicatie verdwijnen. Microsoft gaat met deze strategische zet voor de echte Universal Communications.

Over StartReady
StartReady heeft als doel kenniswerkers binnen en tussen organisaties met elkaar te verbinden. Technologie maakt dit mogelijk. StartReady is specialist in Microsoft-gebaseerde Unified Communications-oplossingen. Voorheen Lync, nu Skype for Business. Het bedrijf standaardiseert de implementatie en het beheer van Lync-omgevingen en heeft een innovatieve oplossing ontwikkeld voor optimale adoptie van Lync. Ook werkt StartReady continu aan uitbreiding van het Lync-productportfolio. StartReady biedt de software aan in verschillende varianten, van cloud-oplossingen voor het MKB tot on-premise en virtuele oplossingen voor enterprises. De organisatie is onafhankelijk en werkt op internationale basis samen met gerenommeerde partners als KPN, Tele2, Dell en BT. Ook is StartReady gecertificeerd Microsoft Gold Partner en Premier Support Partner voor Lync. Kijk voor meer informatie op www.startready.com.

Voor meer informatie voor de pers

Lubbers De Jong
Elise Quaden
020 2050 437
elise@lubbersdejong.nl

StartReady
Lucas Wensing
088 894 6868
lucas@startready.com

Dit bericht is ook online te vinden

Verstreken tijd: 11 jaar en 3 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
StartReady BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu