www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 91 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Mangrove organiseert Coding Dojo Live

Welke developer durft de programmeeruitdaging aan?

Rotterdam, 17 april 2015 - Op woensdag 22 april organiseert het Rotterdamse internetbureau Mangrove de Coding Dojo Live. Deze programmeerwedstrijd is onderdeel van het Appril Festival dat de hele maand april plaatsvindt op verscheidene locaties in Nederland. Tijdens de Coding Dojo Live krijgen developers verschillende programmeeruitdagingen met als doel om op een speelse manier hun vaardigheden te verbeteren.

Tijdens de Coding Dojo Live zitten twee programmeurs tegenover elkaar op het podium. Belast met een uitdagende programmeeropdracht krijgen zij beide een paar minuten de tijd om de code van hun voorganger aan te vullen of te verbeteren. Hoe gaan zij om met de extreme tijdsdruk? Wie lost het snelst de opdracht op? De experts van Mangrove doen tijdens de wedstrijd live verslag. Ondertussen kan het publiek op een beeldscherm direct meekijken welke creatieve oplossingen de deelnemers bedenken. Aan het eind van de wedstrijd is het demo or die!

Appril Festival
Mangrove daagt elke ontwikkelaar die zijn vaardigheden wil testen uit om mee te doen aan de Coding Dojo Live. Ook niet-programmeurs of andere geïnteresseerden zijn welkom om de wedstrijd live te volgen. Onder het genot van een biertje kunnen de toeschouwers live de geboorte van een nieuwe app meemaken. Deelname is gratis als je de code mg4a15 invult.

Coding Dojo Live duurt van 16:30 tot 22:00 en vindt plaats bij Mangrove, Schiekade 189 in Rotterdam. Aanmelden kan via http://apprilfestival.com/events/coding-dojo-live-mangrove

Meer weten? Kijk op www.apprilfestival.com of neem contact op met Marleen van den Brand via marleen@mangrove.nl
 
***


Over Mangrove
Mangrove is een internetbureau met Rotterdamse wortels, dat is opgericht in 1997. Als internetbureau ontwerpt en ontwikkelt het apps, responsive websites, online platformen en verzorgt het de online marketing voor haar opdrachtgevers. Altijd met de beste digitale gebruikerservaring als doel. Mangrove werkt aan programma- en productontwikkeling voor een grote variëteit aan klanten. Het heeft onder meer KNMI, KwikFit, VARA, de Lotto, Omron, Het Nationale Park De Hoge Veluwe, DFDS Seaways in Kopenhagen en the Committee of the Red Cross in Genève in haar portfolio.

***

Voor meer informatie voor de pers:

Mangrove
Marleen van den Brand
010 2125 101
marleen@mangrove.nl

Lubbers De Jong
Elise Quaden
020 2050 437
elise@lubbersdejong.nl

Dit bericht staat ook online. Ook beeldmateriaal kunt u vinden op de website van Lubbers De Jong.



Verstreken tijd: 11 jaar en 91 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Mangrove contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl