ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 28 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Mitel benoemt Graham Bevington tot Executive Vice-President en Chief Sales Officer

Utrecht, 9 april 2015 - Mitel (Nasdaq: MITL) (TSX: MNW), wereldwijd leider in zakelijke communicatie, benoemt Graham Bevington tot Executive Vice-President en Chief Sales Officer. Deze benoeming past  binnen de plannen voor verdere uitbreiding in een snelveranderende en competitieve markt.

Graham wordt in zijn nieuwe rol verantwoordelijk voor Mitel’s wereldwijde verkoopactiviteiten. Om Mitel’s aanwezigheid in de markt nog verder te vergroten, gaat Graham zich onder meer richten op grensoverstijgende mogelijkheden via wereldwijde strategische accounts en distributienetwerken. Bovendien wil hij Mitel’s aanwezigheid binnen specifieke sectoren vergroten door middel van een reeks wereldwijde verkoopprogramma’s. Tenslotte gaat Graham een leidinggevende rol spelen bij het vormgeven en evalueren van potentiële Merger & Acquisition kansen voor Mitel.

Met meer dan 25 jaar ervaring in de industrie, heeft Graham meerdere senior sales management posities bekleed, ook binnen Mitel. Onder zijn leiding is Mitel succesvol toegetreden tot verschillende nieuwe markten en was het bedrijf in staat haar marktaandeel wereldwijd uit te breiden. Vóór zijn huidige positie was Graham verantwoordelijk voor de verkoop binnen EMEA: een regio die onder Graham’s leiding het grootste marktaandeel verwierf*.

“Om te kunnen groeien in een convergerende en geconsolideerde markt is het noodzakelijk snel en adequaat op kansen te reageren,” zegt Rich McBee, President en CEO van Mitel. “Graham heeft inzicht in de industrie en de concurrentie, en beschikt daarnaast over strategische sales-expertise. Hij slaagt er in om Mitel’s verkoopprogramma naar een hoger niveau te tillen en kansen voor nieuwe klanten volledig te benutten.”

“Dit is een dynamische tijd voor de zakelijke communicatiemarkt. We zitten in een bijzondere periode binnen de ondernemingsmarkt waar nieuwe technologie, upgrademogelijkheden en sterke verschuivingen in het concurrentielandschap onze klanten aanzetten anders te gaan denken over hun behoeften,” zegt Graham Bevington, Executive Vice-President en Chief Sales Officer bij Mitel. “Klanten bepalen, elke dag opnieuw, wie de winnaars en verliezers zijn in onze industrie. Met één van de breedste portfolio’s in de industrie bevindt Mitel zich in een uitstekende positie.”

* Onderzoek van MZA, een onafhankelijk Brits onderzoeksbureau, toont aan dat Mitel in verschillende Europese landen, waaronder in België en Nederland, de toppositie in de markt voor IP-extensies bezit.


Verstreken tijd: 11 jaar en 28 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Mitel contact  

+31 (0)30 8500030
www.mitel.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Lumex
Logo alpha.one
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl