ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 109 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Rabobank tekent nieuw contract met Unisys voor het verwerken van papieren betalingen

UPSS zorgt zeker tot 2019 voor de verwerking van overschrijvingsformulieren en acceptgiro’s

Amsterdam 18 februari 2015 - Unisys Payment Services & Solutions (UPSS), een Nederlandse dochteronderneming van Unisys Corporation, die outsourced payment services levert aan Nederlandse en Belgische banken, kondigt vandaag aan dat de Rabobank een nieuw contract is aangegaan voor de betalingsverwerking van papieren  overschrijvingsformulieren en acceptgiro’s. Het nieuwe contract loopt tot eind 2018 en dat betekent dat Unisys de papieren betaalopdrachten van Rabobank-klanten in ieder geval blijft verwerken tot de geplande einddatum van de acceptgiro,  1 januari 2019.

Ondanks de afname van het aantal transacties verwerkt UPSS jaarlijks nog tientallen miljoenen betaalopdrachten voor banken in België en Nederland waaronder de Rabobank. Met name oudere klanten en mensen met een visuele beperking bankieren nog via papier. De Rabobank wil deze klantengroep graag volledig blijven bedienen, door het snel en veilig verwerken van betalingen.

Rob Fopma, Managing Director bij UPSS, ziet de komende contractperiode met vertrouwen tegemoet. “We hebben door de jaren heen veel ervaring opgebouwd met bedrijfskritische applicaties en ook de komende jaren blijven we de Rabobank graag van dienst met dit veilige betaalsysteem. Dankzij onze oplossing kan de Rabobank een groep mensen bedienen die niet online bankiert. Zo sluit je niemand buiten en krijgt  iedereen hetzelfde niveau van dienstverlening.”

###

Over UPSS
UPSS (Unisys Payment Services & Solutions BV) is een dochteronderneming van Unisys met een specifieke focus op het outsourcen van activiteiten op het gebied van betalingsdiensten. Het bedrijf verwerkt onder meer op papier gebaseerde betalingen voor een aantal van de grootste Nederlandse en Belgische banken.

Over Unisys
Unisys is een wereldwijde leverancier van informatietechnologie, die complexe IT-vraagstukken oplost die zich op het kruispunt van modern en bedrijfskritisch bevinden. We werken met de ’s werelds grootste bedrijven en overheidsinstanties aan het veiligstellen en optimaal draaiend houden van hun bedrijfskritische processen; het stroomlijnen en transformeren van hun datacenters; het verbeteren van de ondersteuning aan hun eindgebruikers en onderdelen; en het moderniseren van hun zakelijke applicaties. We bouwen hierbij voort op bestaande IT-infrastructuren. Wij bieden outsourcing en beheerde diensten, systeemintegratie en consulting, high end servertechnologie, cybersecurity en cloud management software, onderhoud en ondersteuning. Unisys heeft meer dan 20.000 werknemers in dienst en is wereldwijd actief. Bezoek www.unisys.com voor meer informatie.

Volg Unisys op Twitter @UnisysNL.

Voor meer informatie:
Pride PR
Gijs Roeloffzen & Reinier Rombouts
+31 71 568 00 28
unisys@pridepr.nl

Verstreken tijd: 11 jaar en 109 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Unisys contact  

+31 232071010
www.unisys.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl