www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 120 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Lancering IFS Applications 9 tijdens IFS World Conference 2015

IFS World Conference vindt plaats van 5 tot en met 7 mei 2015 in Boston (VS)

IFS lanceert de nieuwe IFS Applications™ 9 tijdens de IFS World Conference 2015 die plaatsvindt van 5 tot en met 7 mei 2015 in Boston (VS). Deelnemers aan deze conferentie zullen als eerste kennismaken met alle nieuwe mogelijkheden en kenmerken van IFS Applications 9.

IFS Applications 9 bouwt voort op de fundamenten die van IFS een leider hebben gemaakt in de sector*. De nieuwe versie biedt nieuwe en bestaande klanten belangrijke uitbreidingen op het gebied van flexibiliteit en gebruiksgemak. Ook zijn krachtige mogelijkheden toegevoegd, die klanten in de focusmarkten van IFS specifiek ondersteunen.

Met het oog op IFS’s commitment aan kwaliteit is IFS Applications 9 intern en extern uitgebreid getest binnen een early adopter-programma. IFS heeft daarbij samengewerkt met verschillende wereldwijde eindgebruikersklanten in de Verenigde Staten, Scandinavië en Europa, die actief zijn in verschillende sectoren, waaronder servicemanagement, de hightech sector, industriële productie en offshore contracting. Meer details over de ervaringen van deze klanten worden tijdens de IFS World Conference bekendgemaakt.

“Wij zijn erg enthousiast om in mei 2015 de nieuwe mogelijkheden van IFS Applications te kunnen presenteren”, zegt Thomas Säld, vicepresident R&D van IFS. “Door de ontwikkelingen in onze belangrijkste doelmarkten op de voet te volgen en goed te luisteren naar onze klanten, kunnen we een nieuwe versie presenteren, die de norm stelt voor wat betreft gebruiksgemak en flexibiliteit. We hebben strategisch geïnvesteerd in IFS Applications 9 met het oog op innovatie en verbetering van de klantervaring, zodat we klanten nog meer waarde bieden.”

De IFS World Conference 2015 biedt drie dagen met keynote speeches, breakoutsessies, toonaangevende technologie, trainingen, netwerken en entertainment.

Aanmelden voor de IFS World Conference 2015 kan hier.

* IFS is door Gartner aangemerkt als Leider in het Gartner Magic Quadrant for Single-Instance ERP for Product-Centric Midmarket Companies, 2014.

Over IFS
IFS is een erkend leider in het leveren van businesssoftware aan bedrijven die ernaar streven een slagvaardiger onderneming te worden. IFS gebruikt haar diepgaande industriegerichte expertise om bedrijven in specifieke sectoren te helpen met het verhogen van de flexibiliteit op drie kerngebieden: Enterprise Resource Planning (ERP), Enterprise Asset Management (EAM) en Enterprise Service Management (ESM). IFS is opgericht in 1983 en is een beursgenoteerde onderneming (XSTO: IFS) met meer dan 2.600 medewerkers. IFS ondersteunt meer dan 2.200 klanten wereldwijd vanuit lokale kantoren en met partners in meer dan zestig landen. Meer informatie is te vinden op www.ifsworld.com. Contactinformatie

IFS

Petra Tuitert
Marketing Manager Benelux
+31 (0)40 292 32 92
Petra.tuitert@ifsworld.com

LVTPR
Nienke Geudeker / Moniek Jansink 
+31 (0)30 65 65 070 
Ifs@lvtpr.com

Verstreken tijd: 12 jaar en 120 dagen
IFS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu