www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 159 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Clarity Benelux

Vijf nieuwe regels voor Enterprise File Sync & Share providers

Twee jaar geleden introduceerde Citrix ShareFile StorageZones, een Enterprise File Sync & Share (EFSS)-oplossing die gebruikers de keuze biedt waar ze hun data willen opslaan. IT-organisaties wilden duidelijkheid over de mate waarin overheden toegang hebben tot data van serviceproviders. Hierdoor ontstonden er discussies over dataveiligheid, vertrouwen in de serviceprovider, de NSA, de US Patriot Act, maar ook over de wet op de bescherming van persoonsgegevens. 

Op basis van die discussies vergroot Citrix de controle en bescherming van data met de introductie van Restricted StorageZones. Deze introductie zet een nieuwe standaard in EFSS, waarbij vijf nieuwe regels van toepassing zijn: 

Regel #1: Bestanden of metadata zijn niet zichtbaar
Metadata zoals namen van bestanden en mappen mogen niet zichtbaar zijn voor de serviceprovider, omdat deze namen gevoelige informatie kunnen bevatten. 

Regel #2: Serviceproviders mogen zich niet voordoen als gebruikers
Serviceproviders mogen geen toegang krijgen tot bestanden die eigendom zijn van klanten. Enterprise single sign-on op basis van SAML is misschien handig voor eindgebruikers, maar stelt serviceproviders ook in staat om zich voor te doen als de eindgebruikers. 

Regel #3: Data moeten worden gecodeerd met de sleutel van de klant
Encryptie is zo goed als betekenisloos als de serviceprovider de sleutel heeft en/of de servers die de encryptie uitvoeren. Encryptie is een dienst waarbij de klant de volledige controle moet hebben.

Regel #4: Gebruikservaring moet op het niveau van consumenten zijn
Bestandsencryptie en databeveiliging mogen nooit ten koste gaan van applicatiecompatibiliteit of een naadloze gebruikservaring. Als eindgebruikers moeten nadenken over encryptiesleutels, certificaten of plug-ins op de apparaten waarop ze EFSS-oplossingen gebruiken, dan gaan ze op zoek naar een eenvoudigere, maar minder veilige tool. 

Regel #5: Datasoevereiniteit is verplicht
Serviceproviders kunnen niet meer opleggen waar klanten hun bestanden moeten opslaan. Klanten moeten de mogelijkheid hebben om hun data op te slaan in hun eigen land, of zelfs stad, achter hun eigen firewall, om zo tegemoet te komen aan lokale wet- en regelgeving en hun intellectuele eigendom te beschermen. 

Met Restricted StorageZones is Citrix ShareFile de eerste SaaS-oplossing die aan al deze regels voldoet. 

Meer informatie over Restricted StorageZones vindt u hier

ShareFile Restricted StorageZones

Verstreken tijd: 11 jaar en 159 dagen
PR contact  

Logo Clarity Benelux
Citrix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR