ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 19 dagen geleden)
Bedrijf:

GX Software verstevigt positie in reisbranche

Na ANWB, FOX Vakanties, NBTC en DFDS Seaways gaat nu ook Vacanceselect met GX Software’s BlueConic aan de slag. Daarmee is GX Software een van de grote leveranciers in de reisbranche. Vacanceselect gebruikt BlueConic om digitale profielen op te bouwen van haar bezoekers, zodat de website zich kan vormen naar individuele voorkeuren. De inzet van BlueConic wordt begeleid door Mirabeau, partner van GX Software, dat eveneens zorgt voor het redesign van de website. Mirabeau, dat al langer betrokken was bij de online innovaties van Vacanceselect, ziet in BlueConic een goede grondlegger voor online customer experience.

Voor Vacanceselect is het online kanaal essentieel: in 2013 verkocht het bedrijf 95% van haar reizen online. Met BlueConic wordt het rendement van online boeken nog groter, want deze personalisatieoplossing stemt het aanbod af op de persoonlijke reiswensen van bezoekers. BlueConic houdt vanaf het eerst contactmoment van iedere bezoeker bij waarnaar hij op zoek is. Op basis van voorkeuren voor bijvoorbeeld land, reisduur, accommodatie of faciliteiten, biedt BlueConic hem uit het ruime aanbod reizen de meest relevante opties aan.

Snel en gemakkelijk aan de slag
Voor Vacanceselect was de korte implementatietijd een belangrijke reden om voor BlueConic te kiezen. “Er zijn wel meer personalisatietools op de markt, maar daarbij duurt het vaak een half jaar tot een jaar voordat je er ook daadwerkelijk mee aan de slag kunt. BlueConic daarentegen draait heel snel, zonder dat er allerlei IT-ingrepen om de hoek komen kijken”, zegt Irene Smit, e-commerce manager bij Vacanceselect.

Verder speelde mee dat BlueConic heel flexibel in gebruik is. Marketeers kunnen bijvoorbeeld heel snel nieuwe campagnes laten draaien of extra variabelen toevoegen aan de digitale profielen. Om in te kunnen spelen op de verschillende seizoenen, is het voor marketeers in de reisbranche heel belangrijk om snel te kunnen schakelen.

GX Software helpt reisbranche met online personalisatie
Met Vacanceselect, ANWB, FOX Vakanties, NBTC en DFDS Seaways heeft GX Software inmiddels een stevige voet aan de grond in de reisbranche. CEO Willem Rossieau verklaart: “Vacanceselect’s keuze voor BlueConic bevestigt voor ons opnieuw dat personalisatie over alle online kanalen heen op basis van profielen significant meer rendement oplevert. Dat is in elke branche waardevol, maar zeker in de reisbranche, want daar verwachten reizigers online dezelfde persoonlijke en relevante service als bij het reisbureau.”

Over Vacanceselect
Sinds 1984 is Vacanceselect dé specialist op het gebied van vakanties op campings en vakantieparken in Europa. Vacanceselect is een van de eerste touroperators die haar reisaanbod verplaatste van brochures naar het web en staat te boek als gerenommeerde thuiswinkel. De cijfers onderschrijven dat: in 2013 werd de site door meer dan 4 miljoen mensen bezocht. Onder aanvoering van Mirabeau is Vacanceselect momenteel bezig om een compleet nieuwe website te maken, die gericht is op beleving, inspiratie, reisinformatie en conversie.

Over GX Software: GX Software is wereldwijd leverancier van Web Content Management en Online Marketing software. Met deze innovatieve oplossingen kunnen organisaties op elk moment en in elk online kanaal in contact komen met hun bezoekers om zo een waardevolle klantrelatie op te bouwen. Ga voor meer informatie naar www.gxsoftware.com.

Contactpersoon: Nelleke Haverkate, +31 24 388 82 61, nelleke.haverkate@gxsoftware.com

Verstreken tijd: 12 jaar en 19 dagen
GX Software contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl