www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 11 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Archetype Agency BV

Altijd en overal zaken doen met nieuwe Salesforce1 Mobile App

De nieuw app, met meer dan 30 nieuwe functies, biedt bedrijven een geheel nieuwe manier om zich te verbinden met klanten en partners

Amsterdam, Salesforce1 World Tour, 27 mei 2014 – Salesforce.com (NYSE: CRM), ’s werelds meest gebruikte CRM-platform, introduceert de Salesforce1 Mobile App. Hiermee kunnen bedrijven hun business runnen vanaf hun mobiele telefoons. De app heeft meer dan 30 functies, waarmee bedrijven beschikken over de nieuwste en meest complete en flexibele ervaring op hun mobiele apparaten. Toonaangevende ondernemingen als Philips en Stanley Black & Decker hebben de app aangepast en afgestemd op hun wensen en behoeften, om hun klanten op een volledig nieuwe manier van dienst te kunnen zijn.

"We zijn blij dat de investering in de Salesforce1 Mobile App zich zo snel terugverdient," zegt Jeroen Tas, CEO Healthcare Informatics, Solutions & Services, Philips. "Alles wat van essentieel belang is voor ons bedrijf, vind ik nu direct op mijn telefoon, met Salesforce1."

“Zaken worden steeds vaker gedaan vanaf smartphones”, zegt Renzo Taal, Vice President Northern Europe salesforce.com. “Met deze nieuwe app hebben bedrijven toegang tot alle essentiële functionaliteit en gegevens. Ze werken met één applicatie vanaf elk mobiel apparaat, wat hun manier van werken verandert en waarmee zij zich voor 100 procent en 24/7 op hun klanten kunnen richten.”

Het gebruik van mobiele applicaties overstijgt het gebruik van desktops
Volgens marktonderzoeksbureau Comscore besteden mensen tegenwoordig meer tijd aan mobiele applicaties dan aan desktops. En volgens kenniscentrum Ovum vertegenwoordigen smartphones tegen 2017, 77 procent van alle in gebruik zijnde, aangesloten toestellen. De smartphone is het dashboard van ons persoonlijk leven. We hebben Facebook om onze relaties met vrienden en familie te onderhouden, applicaties voor mobiel bankieren om onze financiën in de gaten te houden en applicaties om onze fitheid te meten.

Ook in het bedrijfsleven willen medewerkers hun zaken afhandelen vanaf hun mobiele telefoon. De vraag is echter waar de hiervoor benodigde mobiele applicaties blijven. Slechts vier procent van de gebruikte apps is bedoeld voor zakelijk gebruik. De lage acceptatie van enterprise mobile apps ligt vooral aan de beperkte keuze in zakelijke apps. De meeste proces- en datagedreven apps zijn lastig te bouwen, slecht aanpasbaar en moeilijk te integreren of te verbinden met ‘ legacy’ systemen.

Salesforce1 Mobile App: een nieuwe fase in zakendoen
Salesforce.com blijft verder innoveren en investeren in een brede reeks oplossingen, waarmee bedrijven klanten beter aan zich kunnen binden.

De speciaal voor het bedrijfsleven ontworpen Salesforce 1 Mobiele Applicatie biedt onder meer de volgende functionaliteit:
  • Verkopers hebben direct toegang tot rapporten en dashboards, zij kunnen eenvoudig navigeren binnen accounts en hebben ook offline toegang tot alle relevante data.
  • Servicemedewerkers krijgen de beschikking over nieuwe functies, als ‘Knowledge, Questions & Answers’, waarmee zij snel een ongeëvenaarde klantenservice kunnen bieden vanaf hun mobiele telefoons.
  • Marketeers hebben een tool in handen voor de inzet van 1:1 marketing, over welk kanaal dan ook.
  • De app zorgt voor toegang tot de Salesforce1 Communities vanaf mobiele apparaten.
  • De app biedt nieuwe opties om ook backoffice-informatie mobiel te kunnen benaderen.
  • Bedrijven kunnen eenvoudig aangepaste mobiele applicaties voor andere bedrijfsprocessen  maken en gebruiken, om medewerkers te helpen hun werkzaamheden direct vanaf hun mobiele apparaat uit te voeren.
  • De app biedt toegang tot een eco-systeem van meer dan 65 partnerapplicaties.
Zie deze link voor meer informatie: http://www.salesforce.com/mobile

Over salesforce.com
Salesforce.com (NYSE: CRM) levert cloud computing-oplossingen en biedt - in abonnementsvorm - een geïntegreerd online platform voor relatiebeheer, verkoop, service en marketing. Meer dan 100.000 organisaties wereldwijd, variërend van het MKB tot multinationals, stroomlijnen met salesforce.com hun klantgerichte processen. Daarnaast biedt het bedrijf met het Salesforce1-platform naast eigen toepassingen ook business applicaties van partners, via de snelgroeiende AppExchange. Deze apps zijn eenvoudig te integreren met de omgeving van eindgebruikers en zijn op nagenoeg alle mobiele platformen beschikbaar. 

In de Benelux werken bedrijven van uiteenlopende grootte met salesforce.com, zoals KLM, PostNL, Philips, Nationale Nederlanden, Coca Cola, TVH, Telenet, Van Gansewinkel, eMerus, Mylaps en The Cloakroom.

Ga voor meer informatie naar www.salesforce.com/nl of volg op Twitter @Salesforce_NL.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

L&DJ PR
Jennifer Schouten
T: 020 205 0436
E: jennifer@l-dj.nl

salesforce.com Benelux
Ward van Beek
M: 06 51 034 301
E: wvanbeek@salesforce.com

Dit bericht is ook online beschikbaar.
Tags  

Verstreken tijd: 12 jaar en 11 dagen
PR contact  

Logo Archetype Agency BV
Salesforce.com contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl