www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 17 dagen geleden)
Bedrijf:

Grote ICT Innovatie enquête

Innoveren in de praktijk

Meppel, 21 mei 2014 - In samenwerking voeren Conceptsales, AME Research en itSMF een grootschalige enquête uit naar de ontwikkeling van nieuwe diensten in de ICT sector in Nederland. Het online onderzoek bestaat uit 23 vragen en duurt tien minuten. Professionals kunnen het onderzoek hier invullen en krijgen de resultaten desgevraagd toegezonden.

Direct naar de enquête!
  
De onderzoekers willen weten hoe nieuwe diensten tot stand komen, hoe het dienstontwikkelproces van IT- en Telecombedrijven eruit ziet en hoe bestaande diensten beheerd worden. Zij willen via de antwoorden op de vragen een objectief beeld krijgen van deze processen en werkwijzen in de praktijk.

Al sinds 2007 groeit de ICT sector in Nederland niet meer. In de Europese Unie krimpt de high tech sector. Als gevolg van de veranderende vraag van klanten, zijn steeds meer ICT- en telecombedrijven bezig te transformeren naar meer dienstverlenende organisaties, waardoor ze een hogere toegevoegde waarde en/of een ander business model kunnen bieden. Maar gaat dat altijd goed? En waar lopen deze bedrijven tegenaan bij het dienstontwikkelingsproces?

Het doel van dit onderzoek is het verkrijgen van een duidelijk beeld van de doorlooptijd van portfoliomanagement bij IT- en telecombedrijven in Nederland en bewustzijn creëren over het gegeven dat deze processen kunnen bijdragen aan een significante verbetering van de omzet.

Conceptsales uit Leusden adviseert klanten in de ICT sector over de ontwikkeling van nieuwe diensten en verzorgt persoonlijke trainingen aan verkopers.

AME Research verricht financieel en industrieel onderzoek naar markten en  ondernemingen in de ICT sector.

Het IT Service Management Forum (itSMF) is het grootste internationale non-profit kennisplatform op het gebied van IT management. itSMF Nederland is een vereniging gevestigd in Den Haag.

Verstreken tijd: 12 jaar en 17 dagen
AME Research B.. contact  

Adriaan Meij
+31(0)522 256470
info@ictonderzoek.nl
www.ictonderzoek.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl