www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 161 dagen geleden)
Bedrijf:

Grootste nieuwjaarskaart van Nederland via GRATIS SMS te versturen

Breda,  31 december 2013 -  Vanaf nu kan de grootste nieuwjaarskaart van Nederland via een gratis SMS worden verstuurd. Mobile messaging specialist CM uit Breda luidt het nieuwe jaar in met deze wel heel bijzondere actie, waarbij iedereen zijn nieuwjaarswens kosteloos op een megabillboard met heel Nederland kan delen.

De beste wensen
Van ‘Gelukkig Nieuwjaar en de beste wensen!’ tot ‘Lieve Colinda, wil je met me trouwen’;  iedereen kan vanaf nu t/m 8 januari 2014 zijn of haar nieuwjaarswens per SMS sturen naar de grootste digitale wenskaart van Nederland.  Dat kan via de mobiele telefoon, maar tevens via een speciaal daarvoor in het leven geroepen (mobiele) website (www.grootstenieuwjaarskaart.nl)

Unieke campagne
Vanaf 1 januari 0:00u verschijnen de goedgekeurde SMS-nieuwjaarswensen op het megabillboard naast de snelweg A4, nabij Schiphol. Aan de overkant van de A4 staat een videocamera op het bord gericht die de boodschap vastlegt en digitaal opstuurt naar de afzender en degene voor wie de boodschap is bedoeld. Een unieke campagne, waarbij de techniek in nauwe samenwerking tussen CM en Interbest tot stand is gekomen. Nog nooit eerder werd een systeem gebruikt dat bewijsexemplaren van het billboardscherm kon versturen per SMS.  Jeroen Glabeek, CEO CM: “We verwachten heel veel leuke en spontane SMS-wensen te ontvangen. In tegenstelling tot wat veel mensen denken, is SMS nog steeds het messaging systeem met het hoogste bereik.  De communicatie tussen dit megabillboard, de SMS-zender en de SMS-ontvanger, maakt het voor ons een geweldige mobiele start van het nieuwe jaar!”

De grootste nieuwjaarskaart van Nederland gaat op 1 januari 0:00u live!
Wilt u zelf een wens op de grootste nieuwjaarskaart van Nederland? Dat kan natuurlijk  SMS uw nieuwjaarswens naar shortcode 2014 of bezoek de website: 

 http://www.grootstenieuwjaarskaart.nl/

Informatie voor de pers:
Jeroen Glabeek is beschikbaar voor interviews. Voor meer informatie, beeldmateriaal of interview afspraken kunt u contact opnemen met Hit-PR, Eva van Pelt +31 6 146 946 81

Over CM.: CM verbindt bedrijven en consumenten, overheden en burgers, service providers met afnemers, enzovoort. Dat doen we door middel van SMS. Op momenten dat het er toe doet. Bijvoorbeeld in een noodgeval, zoals de vermissing van een kind. Of wanneer je veilig wilt internetbankieren, of wilt stemmen op een interactief tv-programma. Ook voor mobiel betalen bieden we slimme sms-oplossingen.  Bedrijven zijn aantoonbaar succesvoller als ze SMS inzetten in hun communicatiemix. Met medewerkers, klanten, leveranciers. Niet in plaats van andere media maar ernaast. Iedere mediavorm heeft namelijk zijn eigen kracht. Bij CM focussen we ons op SMS. Ons doel? Bedrijven nog succesvoller maken met SMS.
Recent van CM  
CM.com appoints Valentijn Rensing as Supervisory Board member

CM.com expands Executive Committee with appointment of Chief Commercial Officer

CM.com delivers record EBITDA in 2025

Verstreken tijd: 12 jaar en 161 dagen
CM contact  

+31 (0) 76 572 70 00
www.cm.com/nl-nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl