ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 166 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Unisys lanceert Stealth-oplossing om bedrijven te beschermen tegen Mobiele Cyberbedreigingen

De nieuwe Unisys Stealth for Mobile-oplossing beschermt tegen inbreuk op gegevens en andere risico's met betrekking tot cyberveiligheid die ontstaan door de uitbreiding van mobile devices op de werkvloer

Schiphol-Rijk, 28 oktober 2013Unisys Corporation (NYSE: UIS) lanceerde vandaag zijn Unisys Stealth™ for Mobile-oplossing die zich richt op de belangrijkste veiligheidsaspecten van bedrijven, aangezien steeds meer werknemers hun mobiele devices gebruiken op de werkvloer.

In de komende twee jaar wordt verwacht dat honderden miljoenen mensen hun smartphones en tablets zullen gebruiken voor hun werk - waarvan er veel eigendom zullen zijn van de werknemers zelf.  De snelle uitbreiding van deze bring-your-own-devices (BYOD) op de werkvloer heeft geleid tot een alarmerende stijging van risico's met betrekking tot cybersecurity.

Unisys Stealth for Mobile zorgt voor een veilige toegang van datacenters  naar de applicaties op mobiele apparaten. De oplossing geeft gebruikers toegangsrechten op basis van hun identiteit, om ervoor te zorgen dat geautoriseerde gebruikers alleen toegang hebben tot de informatie waarvoor zij goedkeuring hebben ontvangen.

Unisys Stealth for Mobile is het nieuwste product van een groeiende familie van Unisys Stealth cybersecurity producten. Unisys Stealth maakt gebruik van geavanceerde data cloaking en coderingstechnieken om organisaties te helpen om zich te beschermen tegen aanvallen op cybersecurity en tegen hacker-incidenten door apparaten, data en eindgebruikers vrijwel onzichtbaar te maken op het netwerk. De oplossing maakt veilige gebruikersgroepen aan binnen een bedrijf, waarbij alleen geautoriseerde gebruikers toegang hebben tot bepaalde informatie.

"Stealth for Mobile geeft bedrijven de mogelijkheid om te profiteren van de productiviteitsgroei en de verbetering van de klantenservice in combinatie met mobiliteit en IT-consumerization, terwijl ze de zekerheid hebben dat hun belangrijke gegevens beschermd blijven", aldus Rod Sapp, vicevoorzitter van producten en technologieën, Unisys. "In tegenstelling tot andere veiligheidsoplossingen zoals virtuele privénetwerken, beschermt Unisys Stealth for Mobile data op een cryptografische manier tot aan de applicatie - een aanpak die veel veiliger is voor BYOD omgevingen."

De nieuwe oplossing combineert Unisys Stealth technologie met application wrapping security software die gebruikers toestaat om een specifiek veiligheidsbeleid te definiëren op mobiele applicaties. Unisys Stealth for Mobile voegt vervolgens een extra beveiliging toe op basis van identiteit die gebruikers enkel toegang geeft tot de informatie in het datacenter waarvoor zij goedkeuring hebben ontvangen.

Unisys Stealth for Mobile is makkelijk te implementeren en vereist geen nieuwe code of wijzigingen in de applicatie. De oplossing is transparant voor eindgebruikers, die dezelfde toegangsrechten hebben, ongeacht welke apparatuur ze gebruiken voor de toegang tot het datacenter.

Unisys is wereldwijd een resellerovereenkomst aangegaan met Mocana Map, voortoonaangevende application wrapping software, in associatie met Stealth for Mobile. Unisys is tevens klant van Mocana MAP voor ondersteuning bij interne mobiele initiatieven van Unisys.

###

Over Unisys
Unisys is een wereldwijd IT bedrijf. Wij leveren klanten informaticadiensten, software en technologieën waarmee hun bedrijfskritische problemen worden opgelost. We zijn gespecialiseerd in het beveiligen van de processen van onze klanten, het verhogen van de efficiëntie en het gebruik van hun datacenters, het verbeteren van de ondersteuning van hun eindgebruikers en elementen en het moderniseren van hun bedrijfsapplicaties. Bij het aanbieden van deze diensten en oplossingen combineren we aanbod en mogelijkheden op het gebied van outsourcing diensten, systeemintegratie en adviesverlening, infrastructuur diensten, onderhoudsdiensten en hoogtechnologische servertechnologie. Met ongeveer 22.500 werknemers bedient Unisys bedrijven uit de privé- en publieke sector over de hele wereld. Bezoek voor meer informatie www.unisys.com.

Volg Unisys op Twitter.

Unisys en Unisys Stealth zijn gedeponeerde handelsmerken of handelsmerken van Unisys Corporation. Een ander merk of product waarnaar in dit document wordt verwezen, is erkend als een handelsmerk of een gedeponeerd handelsmerk van zijn respectieve houders.

Unisys Stealth biedt AES-256-codering en een FIPS 140-2-gecertificeerde cryptografische motor, die SecureParser® gebruikt, een product van Security First Corp.

Voor meer informatie:
Pride PR
Gijs Roeloffzen
+31 71 568 00 28
unisys@pridepr.nl

Verstreken tijd: 13 jaar en 166 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Unisys contact  

+31 232071010
www.unisys.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl