Brussel, 15 oktober 2013 – Toshiba TEC breidt zijn veel gebruikte B-EX serie uit met een aantal zeer interessante toepassingen voor industrieel gebruik in de transport- en logistieksector. Toshiba TEC probeert zo goed mogelijk in te spelen op de technologische innovaties en marktontwikkelingen en scoort daarbij met 3 nieuwe toestellen, die voor het eerst worden voorgesteld op de ICT en Logistiek beurs 2013.
De “APLEX” is een print & apply toepassing met een lage “instapprijs” en volledig compatibel met de B-EX printerserie. Bovendien is de print & apply oplossing zeer gemakkelijk te monteren en kunnen etiketten zowel horizontaal als verticaal worden geprint. Ongetwijfeld dus een flexibel inzetbaar instrument voor de meest uiteenlopende toepassingen in productie, food en distributie. Bovendien is het door zijn flexibiliteit een uitermate goed alternatief voor de ingebouwde, ‘custom made’ en derhalve vaak duurdere print&apply oplossingen.
Voor het printen van losse vellen introduceert Toshiba een sheetfeeder “prototype” waarmee het de interesse in de markt wil onderzoeken. De hoogkwalitatieve sheetfeeder is een uniek concept dat het mogelijk maakt om rewritable labels opnieuw te gebruiken. Ook zelfklevende en onbelijmde materialen zoals prijskaartjes, pallet/kratidentificaties etc. kunnen worden beprint aan een hoge snelheid. Dit concept is geschikt voor een brede scope van toepassingen in voornamelijk retail (fashion en supermarkten) , logistiek en productie.
Als derde noviteit introduceert Toshiba TEC “Stand Alone Printing”. Deze module veegt allerlei connectie- of verbindingsproblemen van de baan want de stand alone printing module in de printer maakt het mogelijk om allerhande informatie te printen zonder aansturing van een computer of netwerk. Door de aanwezige intelligentie in de printer is het eveneens mogelijk om rechtstreeks een standaard toetsenbord of scanner aan te sluiten. Dit alles schept bewegingsvrijheid in logistieke en industriele omgeving waar een computer of netwerk niet voorhanden is.
####
Over Toshiba TEC Corporation
TOSHIBA TEC CORPORATION beheert het gamma digitale producten van de TOSHIBA groep. Door de wereldwijde uitbreiding van de activiteiten bestaat het gamma vandaag uit een reeks POS-systemen (Point of Sales) voor de retailindustrie met een hoofmarktaandeel in Japan, Barcodeprinting- en RFID-systemen voor de productie-, logistieke en retailsectoren, en MFP (Multi-Functional-Printers) voor kantoorgebruik. TOSHIBA TEC ontwikkelt voortdurend innoverende producten om uw business te optimaliseren, telkens met oog voor de wensen van de klant. Voor meer informatie:
www.toshibatec-eu.nl
Perscontact:
LVTPR
Lianne van Dijk
T: 030 65 65 070
E:
toshibatec@lvtpr.nl