www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 135 dagen geleden)
Bedrijf:

Pridis en Televersal gaan samen

Pridis gaat samen met Televersal. Met de toevoeging van Pridis onderscheidt Televersal zich als telecom- en it-distributeur met een eigen software-ontwikkelorganisatie.
 
Televersal, distributeur van ict-producten en -oplossingen, biedt one-stopshopping en advisering aan een netwerk van resellers in de Benelux. Door het samengaan met Pridis kan Televersal toegevoegde waarde bieden aan partners, door naast kennis ook software te bieden die verschillende communicatieplatforms met elkaar verbindt.
 
Pridis levert desktopsystemen voor beheer en onderhoud en verbindt daarmee de bekende communicatieplatformen van merken als Avaya, Siemens en Microsoft met elkaar. Ook device-management, met oplossingen die zijn toegesneden op Bring Your Own Device en Choose Your Own Device, speelt daarbij een belangrijke rol.
 
“Als distributeur vervullen wij natuurlijk een rol in de levering van producten aan onze partners”, zegt directeurRob Roode van Televersal. “We hebben daarbij als organisatie de doelstelling geformuleerd dat we kenniswillen toevoegen. We helpen wederverkopers om kennis op te doen en dit in te zetten op projecten die zijverkopen en implementeren.” Maar Televersal wil een stap verder gaan, licht Roode toe. “We willen naast de kennisverschaffing ook eigen R&D hebben, en eigen software die meerwaarde biedt voor onze resellers.”
 
De culturen van Pridis en Televersal passen goed bij elkaar, stelt Roode. “We waren geen onbekenden voor elkaar. Wij leverden al een paar jaar de Pridis-software.” Directeur Johan van Oostveen van Pridis: “Er is synergie tussen de twee bedrijven. We hebben een gemeenschappelijke klantenkring. Door de samenwerking bereiken we de kritische massa waarmee we de kwaliteit van de dienstverlening kunnen verhogen. We kunnen de partners nu nog beter informeren, aangezien we een grotere organisatie creëren. Deze samenwerking biedt ons de gelegenheid om mee te kunnen lopen in de ambities van Televersal in de West-Europese markt. Tegelijkertijd geeft dit ons de ruimte om meer te focussen op product-development.”
 
Over Televersal
Televersal is actief op de Benelux-markt met distributie, advisering en ondersteuning van ictproducten/ projecten. Vanuit de drie vestigingen, Oisterwijk (logistiek en technische ondersteuning), Nieuwegein (commerciële ondersteuning) en Mechelen (Belgische markt), bedient Televersal circa 700 resellers in het MKB- en grootzakelijk segment.

Meer informatie over Televersal kunt u vinden op www.televersal.com
 
Over Pridis
Pridis richt zich op de ontwikkeling van telecommunicatie-managementsoftware. De onderneming verkoopt haar eigen software-applicaties en integreert producten van toeleveranciers, om zo één totaal spraak- en dataplatform te creëren. Tot de producten en dienstverlening van Pridis behoren software voor telefonieexpensemanagement, desktop-operatorconsoles, voice-recorders, en telecom-managementapplicaties.

Meer informatie over Pridis kunt u vinden op www.pridis.com
 
Contact:
Televersal
Rob Roode, algemeen directeur
Telefoon: 06 13 648 706
E-mail: rob.roode@televersal.com
 
Pridis
Johan van Oostveen, algemeen directeur
Telefoon: 033 247 57 00
E-mail: joostveen@pridis.com

Verstreken tijd: 13 jaar en 135 dagen
Televersal BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl