www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 103 dagen geleden)
Bedrijf:

Ordina stroomlijnt inkoopprocessen bij Martini Ziekenhuis

Procesoptimalisatie en ziekenhuisspecifiek ERP-systeem helpen om kosten te besparen

Nieuwegein, 23 augustus 2013

Het Martini Ziekenhuis heeft Ordina als partner geselecteerd voor de optimalisatie van de inkoop-, logistieke en financiële processen. Ordina gaat het Martini Ziekenhuis de komende vijf jaar helpen om een kostenbesparing van minimaal 2,5% op de inkoopkosten te realiseren door optimalisatie van het inkoopproces en de implementatie van een zorgspecifieke ERP-oplossing. De vijfjarige overeenkomst heeft een geschatte waarde van circa EUR 1,7 miljoen. Met deze overeenkomst vergroot Ordina haar aanwezigheid in de zorgmarkt.

Het Martini Ziekenhuis heeft zich met het zogeheten 'Topfit'-programma  ten doel gesteld om besparingen te realiseren op ondersteunende processen, zodat er meer budget beschikbaar komt voor zorginnovatie en daarmee nog verdere verbetering van de zorgverlening. Een van de secundaire processen waar besparingsmogelijkheden zijn, is de inkoop van materialen en diensten. Ordina implementeert een op ziekenhuizen toegesneden gestandaardiseerd ERP-systeem waarmee het Groningse ziekenhuis onder andere snel een totaalinzicht in alle inkoopkosten krijgt. Vervolgens zal Ordina de inkoopprocessen bij het ziekenhuis optimaliseren. Het inkoopproces wordt aangesloten op 'webwinkels' van het ziekenhuis, waar eindgebruikers zoals artsen en verpleegkundigen de benodigde materialen snel kunnen bestellen. Door deze combinatie van procesoptimalisatie en slimme inzet van ICT kan het Martini Ziekenhuis slimmer inkopen om kosten te besparen.

Hans Gellekink, directeur stafdienst Financiën en Zorgadministratie van het Martini Ziekenhuis over Topfit: "Met dit project zetten we in het Martini Ziekenhuis in korte tijd een nieuw systeem neer dat zich heeft bewezen in andere ziekenhuizen. Hiermee richten we een efficiënte procesgang in waarbij we beter en sneller inzicht hebben in financiële gegevens. Voor eindgebruikers werkt het bestellen via webwinkels prettig en doordat we meer grip krijgen op inkoopproces zien we veel mogelijkheden voor besparingen. De keuze voor Ordina als leverancier is gedaan op basis van prestatieinkoop. We wilden geen systeem kopen, maar een business case realiseren. Zij garanderen de afgesproken prestaties en wij geven hen de ruimte om als expert te opereren."

"We gaan een unieke samenwerking aan met het Martini Ziekenhuis", aldus Barend de Zoete, Directeur Professional Services & Projects van Ordina. "Samen met het Martini Ziekenhuis werken we de komende vijf jaar aan het behalen van een gezamenlijke doelstelling, namelijk een besparing van 2,5% op inkoopkosten van het ziekenhuis. Om dit te behalen zetten we niet alleen onze kennis van ziekenhuisprocessen en veranderkunde in, maar beginnen we met de implementatie van een ERP-systeem. Dit systeem hebben we samen met het Ziekenhuis Haaglanden ontwikkeld. Het biedt een gestandaardiseerd ERP-systeem op basis van Oracle eBS met een aantal ziekenhuisspecifieke functionaliteiten. Hierdoor kan het Martini Ziekenhuis profiteren van een gestandaardiseerd ERP-systeem dat is geoptimaliseerd voor de specifieke processen van ziekenhuizen. Een mooi voorbeeld van cocreatie tussen een ict-dienstverlener en de zorgmarkt, met als doelstelling om kostenbesparingen in de zorg mogelijk te maken."

# # #
 
OVER ORDINA
Ordina implementeert strategie in bedrijfsprocessen en ICT. Wij bedenken, bouwen en beheren oplossingen voor een duurzame digitale wereld. Samenwerking met onze klanten, partners en leveranciers leidt tot de beste oplossingen. Dit doen wij vanuit gespecialiseerde divisies voor consulting, solutions en ICT. Ons werkterrein is de Benelux. Daarbinnen bieden we (herhaalbare) oplossingen en kennis voor de markten financiële dienstverlening, overheid, zorg en een aantal specifieke segmenten binnen de industriemarkt. Ordina N.V. is opgericht in 1973 en het aandeel is genoteerd aan NYSE Euronext Amsterdam. Het bedrijf maakt onderdeel uit van de Small Cap index. In 2012 haalde Ordina met ruim 2.900 medewerkers een omzet van ruim EUR 400 miljoen.

Voor meer informatie:
Media:
Sabine Steen-Lakerveld
Tel: +31(0)6 109 22 171
Sabine.steen-lakerveld@ordina.nl
www.ordina.com

Analisten:
Paul van Giersbergen
Tel: +31(0)6 1252 2194
Paul.van.Giersbergen@ordina.nl
www.ordina.com
Recent van Sopra Steria  
Sterke samenwerking tegen financiële criminaliteit: Sopra Steria en INFORM werken samen om financiële dienstverleners in de Benelux te ondersteunen

Sopra Steria benoemt Ernst-Jan Stigter als nieuwe CEO Nederland

Verstreken tijd: 13 jaar en 103 dagen
Sopra Steria contact  

+31(0)30 663 7000
www.soprasteria.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl