ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 74 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Bring Your Own Software staat hoog op agenda MKB

Woerden, 14 februari 2013 – Vaste medewerkers en flexibel personeel staan het vaak vrij om zelf een keuze te maken welke software zij gebruiken, bijvoorbeeld om documenten te delen of op te slaan. 49 procent van de ondernemers in het MKB heeft nog geen Bring Your Own Software (BYOS) regelement. Van de ondernemers die nog geen regelement hebben opgesteld, is 21 procent van plan om dit in 2013 te doen. Dit blijkt uit onderzoek naar digitaal samenwerken van Woozl, de online document management oplossing voor de zakelijke markt, onder 400 ondernemers en ZZP’ers.

Het opstellen van een BYOS regelement voor flexibel personeel heeft meer prioriteit dan een BYOS regelement voor vaste medewerkers. Meer dan de helft (55 procent) van de ondernemers zonder regelement voor flexibel personeel is van plan om dit jaar regels voor BYOS op te stellen. Het opstellen van BYOS regels voor eigen medewerkers staat bij 38 procent van de ondernemers voor dit jaar op de agenda.

Verschillen per branche
Per branche zijn er verschillen op te merken in hoe ver de ondernemers zijn met een BYOS regelement en hun plannen op dit gebied. In de ICT-branche hebben de meeste ondernemers een BYOS regelement op orde, gevolgd door de financiële en zakelijke dienstverlening. In de detailhandel en transportsector hebben ondernemers het opstellen van een regelement het hoogst op de agenda staan. Ondernemers in de industrie geven dit van alle sectoren de minste prioriteit. In deze branche geven ondernemers het vaakst aan dat het opstellen van een BYOS regelement niet op de planning staat van 2013.

Joost Bolkenstein, Business Unit Manager bij Woozl: “Steeds vaker wordt er op afstand samengewerkt en worden er online documenten met elkaar gedeeld. Het gebruik van consumentgeoriënteerde en gratis software komt hierbij veel voor met alle veiligheidsrisico’s van dien. Ondernemers worden hier meer en meer bewust van, vandaar dat het Bring Your Own Software regelement steeds hoger op de agenda komt te staan. Zo’n regelement is een relatief eenvoudige manier om het gebruik van software voor zakelijke doeleinden te reguleren.”

-------

Over Woozl
Woozl is de online document management oplossing voor professioneel samenwerken. Met de gebruiksvriendelijke omgeving kan men gemakkelijk en veilig documenten delen, beheren en versturen. De zakelijke markt zet Woozl in om vanaf elke locatie en elk device in projecten samen te werken, alleen of met meerdere partijen. Alle bestanden worden op Nederlandse bodem opgeslagen, op het hoogste niveau beveiligd en er wordt een dubbele back-up gemaakt, waardoor privacy en veiligheid zijn gewaarborgd. Anders dan gratis online document management oplossingen deelt Woozl geen documenten met derden voor advertentiedoeleinden. Woozl maakt digitaal samenwerken eenvoudig, snel en veilig. Meer informatie over Woozl is beschikbaar op www.woozl.nl.

Woozl op: Facebook | Twitter | Youtube

Woozl is een geregistreerde merknaam van Pro4all, gespecialiseerd in communicatie en samenwerking binnen projecten en organisaties. Meer informatie over Pro4all: www.pro4all.nl/.

Meer informatie
Laura Rijks
Marcommit PR
Tel. 035-5822730
E-mail: woozl@marcommit.nl

Verstreken tijd: 13 jaar en 74 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Woozl contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl