www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (24 jaar en 44 dagen geleden)
Bedrijf:

Persberichten.com heeft 40% eMarktaandeel ICT Nieuws

Meppel, 2 april 2002.- de eMarkt voor ICT Nieuws www.persberichten.com heeft in het eerste kwartaal van 2002 een marktaandeel van 40% in het aanbod van ICT persberichten behaald. Ten opzichte van het vierde kwartaal van 2001 groeide het aantal actieve nieuws vragende bezoekers met 38%  tot gemiddeld 766 per werkdag.

De Nederlandse ICT industrie publiceert per jaar circa 15.000 persberichten met een productiewaarde van circa € 10,5 miljoen. Het maken van een goed persbericht kost gemiddeld € 700 per stuk. Via www.persberichten.com vinden in 2002 omstreeks 6.000 persberichten naar 800 actieve gebruikers per dag. Daarvan is de productiewaarde € 4,2 miljoen.

Het totale aantal pageviews steeg in het eerste kwartaal van 2002 tot 115.800. Dagelijks lezen gemiddeld 62 bezoekers een profiel van een PR bureau. Er zijn meer dan 700 abonnees op de gratis nieuwsbrief van www.persberichten.com, 10% meer dan in het vierde kwartaal van 2001.

Aanbod groeit door lage kosten
De groei in het aanbod van persberichten is mede te verklaren uit de relatief lage productiekosten en hoge informatieve waarde van persberichten. Het persbericht - voorheen alleen bestemd voor kranten en tijdschriften -
verwerft naast advertenties, advertorials, brieven aan relaties en personeel een eigen positie in communicatie met alle belanghebbenden van een onderneming of organisatie. Dat komt door toenemende behoefte aan objectivering, volledigheid, accuraatheid en relatief lage productiekosten. Verspreiding via
www.persberichten.com is uiterst goedkoop, efficiënt en biedt 100% plaatsingskans met archivering.  De plaatsingskans van persberichten in kranten of vakbladen is 5-10%.

Kwaliteit stimuleert vraag
De groei in de vraag naar persberichten van
www.persberichten.com  wordt verklaard uit de groei van gebruik van Internet, goede kwaliteit, mond-op-mondreclame, indeling in nieuwscategorieën, dagelijkse nieuwsbrief en samenwerking met The InterNetworking Event en InfraVISIE, toonaangevend vakblad voor de breedbandindustrie. Op www.infraVISIE.nl draaien de breedbandpersberichten van www.persberichten.com dagelijks mee.

Inkomsten uit extra diensten en syndicatie
Plaatsen en gebruiken van persberichten op
www.persberichten.com is gratis. www.persberichten.com genereert inkomsten omdat aanbieders van persberichten extra diensten aan bezoekers aanbieden, via banner advertenties en door middel van het doorplaatsen van ICT Nieuws op websites van andere uitgevers en ondernemingen.

Over AME Research BV
AME Research BV -
www.ame.nl - verricht fundamenteel financieel onderzoek naar ICT ondernemingen en markten en publiceert op de online ICT Nieuwsmarkt www.persberichten.com  nieuwsberichten van ondernemingen en organisaties.

Voor meer informatie:

AME Research B.V.
Zuideinde 56
7941 GJ Meppel
T: 0522 256470
E: ame@wxs.nl


Verstreken tijd: 24 jaar en 44 dagen
AME Research B.. contact  

Adriaan Meij
+31(0)522 256470
info@ictonderzoek.nl
www.ictonderzoek.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR