www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 175 dagen geleden)
Bedrijf:

Aankondiging Kewill User Conference 2012

Beste redactie, 

Kewill, leverancier van softwaretoepassingen voor internationale handel en logistieke dienstverlening, organiseert op donderdag 29 november de Kewill User Conference 2012 in de Verkadefabriek in Den Bosch. Het thema van de dag is ‘Continuous Improvement’. Er zijn drie workshoprondes, met elke ronde de keuze uit vier workshops. Tijdens de workshops wordt ingegaan op actuele ontwikkelingen op het gebied van automatisering, samenwerking, integratie en veranderende wetgeving.   

De User Conference staat geheel in het teken van innovatie en verbeterprogramma’s. Voor de logistieke sector dreigt de komende jaren een aanzienlijk personeelstekort door vergrijzing en door een beperkte instroom, terwijl de hoeveelheid werk en de concurrentie toeneemt. Tijdens de conferentie gaat Kewill in op logistieke verbeteringen en de bijdrage van nieuwe ontwikkelingen aan de winstgevendheid van organisaties.  

Datum: 29 november
Tijd: 09.00 – 16.00
Locatie: Verkadefabriek Den Bosch
Kosten: Deelname is kosteloos 

Kijk voor meer informatie en het volledige programma op: 
http://www.kewill.com/nl/events/kewill-user-conference-2012-s-hertogenbosch 

Aanmelden kan via:
http://www.kewill.com/lc/kewill-user-conference-2012

Graag tot ziens op 29 november in de Verkadefabriek! 

Vriendelijke groet,

Over Kewill
Kewill is een leverancier van technologische oplossingen waarmee zowel logistieke dienstverleners als verladers in staat zijn om hun goederen nationaal en internationaal te distribueren. De toepassingen van Kewill stellen bedrijven in staat hun lokale, internationale of wereldwijde transport en logistieke operaties te verbeteren en te integreren met andere ketenpartners. Kewill levert standaard softwaresystemen voor transport en warehousing, freight forwarding, douane en compliance, parcel shipping en B2B integratie. Gebruikers van de software kunnen bouwen op de rijke functionaliteiten en uitvoerige branchekennis voor verbetering van hun processen en informatievoorziening. Dit levert organisaties een beter resultaat, meer winstgevendheid, kostenbesparingen en meer tevreden klanten op.

Kewill is opgericht in 1972. Tot onze klanten in de Benelux behoren onder andere: Bakker Logistiek, C. van Heezik  B.V., CTS Group, Goes Transport, Jan de Rijk Logistics, Janssen Logistics, Loendersloot Internationale Expeditie B.V., NSK Europe, Rabelink, Raben, Seacon, Van Maanen B.V., VAT Logistics, Visbeen & Zn. B.V. en Vos Logistics. www.kewill.com

Voor verdere persinformatie kunt u contact opnemen met OCTANE PR: 
Tel: +31 (0)40 266 1130
E-mail: kewill@octanepr.com

Verstreken tijd: 14 jaar en 175 dagen
Kewill contact  

+31 (0)78 6 12 37 44
infonl@kewill.com
www.kewill.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl